porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CENY GAZU 2013. Ile będzie kosztował gaz i ile zapłacisz? Tańszy gaz w 2013 roku

Zobacz ile zapłacisz za gaz w 2013. Ceny gazu w dół i jak twierdzi PGNiG, o ile URE zatwierdzi nowe taryfy, w 2013 roku będzie to największa obniżka cen gazu dla odbiorców indywidualnych w historii.

koszty dodano: 28.11.2012 21:44

Ile wynosi dodatek energetyczny?

Od stycznia 2014 roku wszyscy, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej, mogą występować o specjalny dodatek energetyczny. Ile wynosi dodatek energetyczny?

dodatek energetyczny dodano: 09.01.2014 14:34

O ile spadną ceny gazu w 2013 roku? Czy gaz stanieje?

Ceny gazu w przyszłym roku mają być niższe. Czy ta obniżka warta jest uwagi? O ile może stanieć gaz w 2013 roku?

cena gazu dodano: 28.11.2012 17:55

Która kuchenka jest lepsza: elektryczna czy gazowa?

Podobno smak potraw gotowanych na prawdziwym ogniu jest niepowtarzalny... Poza tym gaz kosztuje mniej niż prąd. Z drugiej strony moc kuchenki elektrycznej można regulować i dostosować do potrzeb dokładniej niż gazowej. Dzięki temu energia jest lepiej wykorzystana. Niezdecydowanym lub osobom, które chcą mieć więcej możliwości wyboru, producenci oferują płyty kombinowane, składające się z palników gazowych i pól elektrycznych. Komfort użytkowania zapewniają proste sterowanie i łatwe czyszczenie.

elektryczna dodano: 07.10.2013 09:46

Dlaczego od stycznia zapłacimy więcej za gaz? Gdzie nowy gazociąg NORD STREAM będzie dostarczał paliwo?

W lipcu 2011 informacje o wzroście cen gazu przestraszyły Polaków. Niestety ten sezon grzewczy nie będzie łatwy dla ogrzewających się tym paliwem, gdyż w styczniu czekają nas kolejne podwyżki. Przeczytaj, dlaczego PGNiG ponosi ceny gazu?

cena gazu dodano: 09.11.2011 12:16

Jak podłaczyć dom do sieci gazowej? Budowa przyłącza gazowego

Gaz ziemny pozwala bardzo wygodnie ogrzewać dom, podgrzewać wodę i gotować. Nie jest najtańszym nośnikiem energii, ale konkurencję z prądem, gazem płynnym czy olejem opałowym wygrywa bez kłopotu. By móc z korzystać z gazu trzeba go doprowadzić na działkę, a więc wybudować przyłącze gazowe.

budowa przyłącza gazowego dodano: 19.03.2013 13:32

Ile kosztuje PODŁĄCZENIE domu do INSTALACJI GAZOWEJ? Czy warto mieć gaz w domu?

Gaz ziemny wprawdzie nie jest paliwem najtańszym spośród powszechnie stosowanych, ale jeśli weźmiemy pod uwagę komfort - nie ma sobie równych. Dlaczego ogrzewanie gazem jest ekologiczne i ile kosztuje przyłącze gazowe w 2012 roku?

gaz ziemny dodano: 26.07.2012 13:06

Jakie paliwo jest najlepsze do kotła? Czy można stosować gaz płynny zamiast ziemnego?

Obsługa kotłowni nie należy do czynności, które sprawiają przyjemność. Większości z nas szkoda na to czasu. Dlatego ogrzewanie gazowe jest tak chętnie wybierane, mimo iż nie jest tanie. Ale na jaki gaz się zdecydować? Czy gaz płynny jest lepszy od ziemnego?

gaz ciekły dodano: 14.11.2011 14:11

Jak zaplanować media na wyspie kuchennej?

Aby móc korzystać ze sprzętów AGD na wyspie kuchennej czy zamontować na niej zlew konieczne jest doprowadzenie do wyspy niezbędnych instalacji. Jak zaplanować media na wyspie kuchennej?

instalacje dodano: 27.08.2012 13:19

Jak podłączyć kuchenkę gazową

Z kuchenką gazową - podobnie jak ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi gazem – trzeba obchodzić się wyjątkowo ostrożnie ze względów bezpieczeństwa. Czy możemy samodzielnie podłączyć kuchenkę gazową do instalacji? Jak przygotować instalację do zamontowania kuchenki na gaz?

elastyczne przewody dodano: 11.12.2012 14:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

gaz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gaz. Wszystko na temat gaz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.