porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto budować na terenie już zurbanizowanym?

Wszyscy gonią za działką w pięknym miejscu na łonie natury, a my namawiamy do... zostawienie resztek natury w stanie dziewiczym. Buduj tam, gdzie teren jest zabudowany.

działka budowlana dodano: 22.09.2014 10:03

Dlaczego człowiek nie powinien budować się na odludziu?

Odradzamy budowę z dala od ludzi, na tak zwanym łonie przyrody. Przyroda na tym bardzo ucierpi, koszty budowy i dojazdów będą wyższe, a na koniec okaże się, że i tak nie da się normalnie żyć i pracować mieszkając... za daleko.

dom pod miastem dodano: 01.04.2014 14:18 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z ...

gdzie budować dom szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gdzie budować dom. Wszystko na temat gdzie budować dom na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.