porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WOJCIECH JARUZELSKI - bohater czy zbrodniarz? Kim naprawdę jest generał, który wprowadził w Polsce stan wojenny?

Czy Jaruzelski to radziecki generał w polskim mundurze czy patriota? Żołnierz bohatersko walczący na wielu frontach czy sowiecka marionetka? Ślepiec. Ślepowron. Pinochet. Generał samo zło? Czy może bohater, który uratował Polskę przed kolejnym kataklizmem, wprowadzając 13 grudnia 1981 r. stan wojenny? Co roku, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, pod domem Wojciecha Jaruzelskiego przy ulicy Ikara na warszawskim Mokotowie gromadzą się jego przeciwnicy i zwolennicy. Przeczytaj, zanim go ocenisz, kim naprawdę był WOJCIECH JARUZELSKI – jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej historii.

13 grudnia 1981 dodano: 12.12.2011 23:05 | odpowiedz (9)

Kim jest MONIKA JARUZELSKA, córka Wojciecha Jaruzelskiego?

Monika Jaruzelska kojarzona jest przede wszystkim ze swoim ojcem, generałem Wojciechem Jaruzelskim. To również ceniona stylistka, prowadzącą założoną przez siebie Szkołę Stylu. Co Jaruzelska mówi o swoim ojcu? Jak wyglądał stan wojenny z jej perspektywy?

 

Jaruzelski dodano: 12.12.2011 19:21 | odpowiedz (2)

Co powiedział generał Jaruzelski w swoim oświadczeniu przed 30. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego?

Dwa dni przed 30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego generał Wojciech Jaruzelski po raz kolejny przeprosił za jego konsekwencje. Zaznaczył jednak, że gdy dziś znów miał podjąć tę decyzję, uczyniłby tak samo. Przeczytaj PEŁNE OŚWIADCZENIE generała Jaruzelskiego.

13 grudnia 1981 dodano: 12.12.2011 23:05 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

generał szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. generał. Wszystko na temat generał na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.