porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SKAŻONE MLEKO W PROSZKU. Czy bromadiolon jest groźny dla człowieka?

Bromadiolon, którym skażone było mleko w proszku, jest substancją toksyczną, stosowaną w trutkach na szczury i myszy. Biegli doszli do wniosku, że jego ilość w badanym mleku nie była groźna dla życia i zdrowia ludzi.

bromadiolon dodano: 29.01.2013 10:55

Dlaczego zakazano w Polsce sprzedaży alkoholu z Czech? Czy zakaz dotyczy wszystkich czeskich trunków?

Czeski minister zdrowia w piątek 14 września ogłosił tymczasowe wprowadzenie częściowej prohibicji. Decyzja ta jest rezultatem fali zatruć alkoholem metylowym u naszych południowych sąsiadów. Czy Polacy odczują skutki czeskiej prohibicji?

prohibicja w czechach dodano: 17.09.2012 06:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Aneta Kopacz, reżyserka filmu nominowanego do Oscara?

Podczas gali rozdania najbardziej prestiżowej nagrody filmowej – Oscarów 2015 – Polska ...

Główny Inspektorat Sanitarny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Główny Inspektorat Sanitarny. Wszystko na temat Główny Inspektorat Sanitarny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.