porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SKAŻONE MLEKO W PROSZKU. Czy bromadiolon jest groźny dla człowieka?

Bromadiolon, którym skażone było mleko w proszku, jest substancją toksyczną, stosowaną w trutkach na szczury i myszy. Biegli doszli do wniosku, że jego ilość w badanym mleku nie była groźna dla życia i zdrowia ludzi.

bromadiolon dodano: 29.01.2013 10:55

Dlaczego zakazano w Polsce sprzedaży alkoholu z Czech? Czy zakaz dotyczy wszystkich czeskich trunków?

Czeski minister zdrowia w piątek 14 września ogłosił tymczasowe wprowadzenie częściowej prohibicji. Decyzja ta jest rezultatem fali zatruć alkoholem metylowym u naszych południowych sąsiadów. Czy Polacy odczują skutki czeskiej prohibicji?

prohibicja w czechach dodano: 17.09.2012 06:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Główny Inspektorat Sanitarny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Główny Inspektorat Sanitarny. Wszystko na temat Główny Inspektorat Sanitarny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.