porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak przyrządzić zdrową tartę bezglutenową?

Unikanie glutenu w pożywieniu nie oznacza unikania przyjemności zajadania pysznych potraw. Oto dowód. Mówimy, jak przygotować pyszną i zdrową tartę bez glutenu - szybki i tani sposób na wykwintne danie.

dieta bezglutenowa dodano: 15.05.2017 15:28

Opłatek bezglutenowy. Gdzie kupić? Ile kosztuje? Z czego powstaje?

Opłatek bez glutenu? Dla chorych na celiakię, czyli nietolerancję glutenu to świąteczna konieczność, a dla zwolenników unikania glutenu także przez osoby zdrowe - świadomy wybór. Gdzie kupić taki opłatek i z czego jest on zrobiony?

bezglutenowe ciasto dodano: 07.12.2015 14:27

Pyszne bezglutenowe placki z kaszy jaglanej na słodko - jak je przyrządzić?

Placki z kaszy jaglanej bez glutenu - jak zrobić? Zdrowe odżywianie nie musi oznaczać jedzenia potraw bez smaku ani wiecznego ssania w żołądku.  Do przygotowania tej potrawy nie potrzebujemy cukru, nie zawiera ona też glutenu, co jest chyba wystarczającą rekomendacją dla osób, które muszą uważać na to, co jedzą.

dieta dodano: 03.11.2014 16:08

Nietolerancja glutenu. Dieta bezglutenowa - co można jeść, cierpiąc na celiakię?

Celiakia to choroba zapalna jelit o podłożu genetycznym, polegająca na nietolerancji glutenu - białka zawartego w zbożach: pszenicy, życie, jęczmieniu i owsie. Ma różne oblicza i choć ujawnia się przeważnie w okresie dziecięcym, coraz cześciej pojawia się i u dorosłych. Sprawdź, które produkty nie zawierają glutenu.

celiakia dodano: 12.07.2016 15:50

Detoks zbożowy w 10 dni – nowa książka Williama Davisa

Dieta bezglutenowa robi zawrotną karierę - na odżywianie bez pszenicy przeszło wiele znanych osób, które chwalą się poprawą stanu zdrowia. Jednak rozpocząć życie bez glutenu  nie jest łatwo - i właśnie dla tych, którzy mają z tym trudności dr William Davis napisał Detoks zbożowy w 10 dni!

detoks zbożowy w 10 dni dodano: 10.05.2016 10:05

Makaron bezglutenowy: jak zrobić?

Osoby stosujące dietę bezglutenową mogą kupić wiele doskonałych, wysokiej jakości makaronów bez glutenu. Ale smak makaronu domowego nie ma sobie równych. Można samemu zrobić makaron bezglutenowy - jest to proste i zajmuje niewiele czasu.

celiakia dodano: 19.04.2016 15:09

Gluten - czym jest i jakie są objawy alergii na gluten?

Objawy alergii na gluten warto znać, zanim zacznie się rozszerzać dietę niemowlaka - to właśnie w tym momencie najczęściej się ona ujawnia. Alergia na gluten często mylona jest z celiakią. Jakie są objawy alergii na gluten? Co powinno wzbudzić twój niepokój?

alergia na gluten dodano: 11.07.2016 13:30

Hostia bezglutenowa. Gdzie można ją przyjąć?

Chcesz przyjmować Komunię Świętą, ale twój organizm nie toleruje glutenu? Teraz masz już możliwość otrzymania hostii bezglutenowej! Sprawdź, co powinieneś zrobić.

bezglutenowe ciasto dodano: 07.12.2015 14:28

Komu szkodzi gluten?

Gluten, znajdujący się w większości zbóż zjadanych przez ludzi, szkodzi osobom z celiakią, czyli nietolerancją na to białko.

celiakia dodano: 30.06.2015 09:30

Jak wprowadzić gluten do diety niemowlaka?

Wczesne wprowadzenie glutenu do diety niemowlęcia pomaga zapobiec chorobie trzewnej - celiakii. Kiedy można zacząć podawać dziecku gluten? Jak prawidłowo wprowadzić gluten do diety niemowlaka?

celiakia dodano: 06.08.2013 12:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

gluten szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gluten. Wszystko na temat gluten na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.