porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są najwyższe szczyty pasm górskich w Polsce?

Królową polskich szczytów górskich są oczywiście tatrzańskie Rysy, które osiągają wysokość 2499 metrów nad poziomem morza. A jak wysokie są najwyższe szczyty innych pasm górskich w Polsce?

Beskidy dodano: 12.10.2013 23:20

WAKACJE W GÓRACH 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC w polskich górach. Dokąd pojechać Karpaty i Sudety?

Karpaty i Sudety tworzą na naszej południowej granicy mur. Niezbyt potężny, ale bardzo atrakcyjny, dlatego warto pojechać tam w wakacje. Z kryjących się tam magicznych miejsc, każdy może ułożyć własną listę przebojów i każdy wybór będzie dobry. Są jednak miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć! Gdzie na urlop w Polsce? Najlepsze pomysły na wyjazd w góry i 10 najbardziej atrakcyjnych miejsc.

dokąd pojechać Polska dodano: 07.07.2012 17:45 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

góry w Polsce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. góry w Polsce. Wszystko na temat góry w Polsce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.