porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urozmaicić grę wstępną?

Pachnące słońcem owoce z bitą śmietaną, dojrzałe banany, mus czekoladowy. Mniam! Przygotowanie posiłku na ciele partnera z pewnością wymaga trochę wyobraźni i pracy, ale za to efekt może być oszałamiający. Dla obojga. Warto się o tym jak najszybciej przekonać.

bita śmietana dodano: 06.11.2013 22:34

Jak przeprowadzić grę wstępną przez telefon?

Partnerkę można rozgrzać już podczas powrotu z pracy. Wystarczy mieć przy sobie telefon. Powiedz jej, co będziecie ze sobą robić, gdy tylko wrócisz do domu. Możesz opowiadać jej najróżniejsze rzeczy. Ważne, żeby nawzajem maksymalnie się podkręcać. A jak już dotrzecie do progu mieszkania, będziesz wiedział, co robić.

podniecenie dodano: 11.11.2013 08:03

Jak pieścić partnerkę?

Dowiedz się, jak idealnie zająć się wszystkimi dziurkami twojej partnerki. Uszy: W płatkach i po wewnętrznej stronie małżowiny ukryte są receptory, których pobudzanie uruchamia seksualne reakcje. Koniuszkiem języka przesuwaj po skórze w tych miejscach, lekko je ugniatając. Ale nie pakuj partnerce całego języka do uszu, bo zamiast pobudzić, ostudzisz jej zapał. A ponieważ jest to narząd słuchu, jednocześnie szepcz, jak bardzo ona na ciebie działa. Usta: Tu znajduje się bardzo dużo punktów erogennych, szczególnie na górnej wardze (znajdują się tu punkty bezpośrednio połączone z łechtaczką) i na bocznych powierzchniach oraz na czubku języka. Ale erogenne jest także podniebienie. Zabaw się więc w poszukiwacza skarbów w jej ustach. Nos: Czy wiesz, że delikatny masaż skrzydełek nosa, od dołu do góry, kciukiem lub palcem wskazującym, wzmaga ochotę na seks? A jeśli przedtem natrzesz palce olejkiem różanym, cytrynowym lub imbirowym, efekt będzie murowany. Wdychając zmysłowe zapachy, partnerka szybciej otworzy się na twoje ciało. Pępek: Może nie jest to typowy otwór, ale w dalekowschodniej sztuce miłości tak jest traktowany. Ten otworek szczególnie lubi wariacje językiem. Pozwól więc swojemu językowi poszaleć w tym miejscu. Niezbyt mocno, ale też i nie nazbyt delikatnie. Pępek powinien pod dotykiem twojego języka wyraźnie się uginać. Wagina: Nic dodać, nic ująć, to oczywiście cała kobiecość. Ołtarz, ostryga, brzoskwinia, kwiat piwonii, perła... Dalekowschodni mistrzowie niezwykle pięknie nazywali to miejsce. I bez względu na to, jak są rozmieszczone punkty erogenne na ciele kobiety, tu znajdziesz je zawsze i jest ich najwięcej. Tylna dziurka: Rzadko wykorzystywana, niedoceniana, a przy zachowaniu odpowiednich reguł bezpieczeństwa może stać się źródłem niebywałej rozkoszy. Właśnie w tym miejscu znajduje się wiele zakończeń nerwowych, których pobudzanie prowadzi bezpośrednio do wybuchu rozkoszy.

pieszczoty dodano: 15.11.2013 18:01

Jak rozgrzać partnera podczas gry wstępnej?

Podobno nie ma lepszej metody na rozgrzanie partnera do nieprzytomności niż uprzednie go schłodzenie. Oczywiście nie chodzi o wrzucenie do lodowej kąpieli, nie, nie, nic z tych rzeczy. Efekt byłby łatwy do przewidzenia. Rzecz w tym, aby tak poprowadzić grę wstępną, żeby na zmianę rozgrzewać i ochładzać, nie dając partnerowi zbyt wiele czasu na ochłonięcie. Najpierw zasłoń mu oczy. Bo chodzi o to, żeby, odłączając jeden ze zmysłów, w tym przypadku zmysł wzroku, pobudzić inne zmysły. Niech się skupi na zmyśle dotyku i zapachu. Jako pierwsze niech będzie rozgrzewanie. W żadnym razie nie zaczynaj od oziębiania, bo partner może stracić ochotę na dalsze igraszki. Ogień ma w nim buzować jak w kotle piekielnym. Możesz to zrobić za pomocą masażu, wspomagając się olejkiem imbirowym czy cynamonowym albo, jeszcze prościej, rozsmarowując na jego ciele zwykłą oliwkę i dość mocno wcierając ją w skórę. Może nawet piec i boleć! Możesz także wykorzystać w tym celu gotowe specjalne kompresy rozgrzewające, które zawczasu kup w aptece. Warto takie mieć nie tylko dla celów seksualnych. Kompresy umieść pod karkiem i krzyżem partnera, a prawie natychmiast będzie efekt. Później wcieraj olejek w barki partnera, ramiona, brzuch, okolice talii, pępek, biodra, uda i całe nogi. Od czasu do czasu nachylaj się i dmuchaj swoim gorącym oddechem na wybrane miejsca, np. wewnętrzne części ud.

brzuch dodano: 12.11.2013 10:38

Jak poznać, że kobieta chce seksu?

Jak rozpoznać, że twoja kobieta chce się kochać? Jak rozpoznać podniecenie u kobiety i jak rozpalić w niej jeszcze większe pożądanie? Czy są jakieś sygnały, które wskazują, że partnerka ma ochotę na seks?

kobieta a seks dodano: 11.08.2014 14:56

Czy kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej?

Przez wieki wpajano nam, że kobieta wymaga dłuższej gry wstępnej, bo tego wymaga jej fizjologia. O ile mężczyzna w kilka minut jest już gotów do akcji, kobiecie zajmuje to 20, nawet 30 minut. I tyle powinna trwać gra wstępna, żeby potem mogli zsynchronizować swoje orgazmy. Ale wygląda to inaczej.

erotyczne pieszczoty dodano: 18.11.2013 13:30 | odpowiedz (1)

Co może odstraszyć kobietę od seksu? Co najbardziej zraża kobiety w łóżku?

Czasami tak bywa, że chociaż on jest strasznie napalony i już, natychmiast chciałby wskoczyć z nią do łóżka, ona nie ma na to najmniejszej ochoty, chociaż zazwyczaj miała. Dlaczego kobieta z gorącej kochanki naraz zmienia się w lodową księżniczkę? Przyczyn może być wiele, warto poznać niektóre. Co zraża kobiety do seksu?

erotyka dodano: 02.09.2013 17:49

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Tak - ale dlaczego? Jaki rozmiar penisa odpowiada kobietom?

Podobno nie liczy się rozmiar, tylko fantazja. Oczywiście ułańska. Podobno dla kobiet nie jest aż tak istotne, czy rozmiar męskości ich partnera jest oszałamiająco wydatny, bo ważniejsze od tego rozmiaru jest to, jak on swoim sprzętem się posługuje. Podobno... Bo różne rankingi pokazują coś innego.

członek dodano: 19.06.2013 07:15 | odpowiedz (1)

Dlaczego warto uprawiać seks? Uprawianie seksu to korzyści dla zdrowia i urody - jakie?

Spełniony pod względem seksualnym związek dodaje życiu blasku. Korzyści z uprawiania seksu jest wiele. Zobacz, dlaczego warto często się kochać!

hormony dodano: 13.05.2013 08:14

Gra wstępna a ciąża. Gra wstępna: jaki ma wpływ na zajście w ciążę?

Gra wstępna - są kobiety, które jej nie lubią i wolą od razu przejść do rzeczy. Jednak seksuolodzy przekonują, że gra wstępna jest bardzo ważna, szczególnie gdy kobieta planuje zajście w ciążę. Dlatego, owszem, szybkie numerki są jak najbardziej wskazane, ale raczej nie w chwili, kiedy planuje się dziecko. Co ma gra wstępna do zajścia w ciążę?

ciąża dodano: 08.04.2013 15:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paweł Domagała ma 31 lat i jest artystą wszechstronnie utalentowanym ...

gra wstępna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gra wstępna. Wszystko na temat gra wstępna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.