porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk zajmuje pierwsze miejsce. Na co dzień zajmuje się sztuką, a także działa w branży deweloperskiej, co przynosi jej ogromne korzyści finansowe. Mówimy, kim jest Grażyna Kulczyk, jaki ma majątek i czym się zajmuje.

Grażyna Kulczyk majątek dodano: 29.07.2015 12:07

Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się dobrze. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomagała dotychczas dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje konto. Co robi? Czym zajmuje się Dominika Kulczyk-Lubomirska? Kim jest Sebastian Kulczyk, a kim Joanna Przetakiewicz? I co dalej z majątkiem Jana Kulczyka?

Dominika Kulczyk-Lubomirska dodano: 29.07.2015 12:10 | odpowiedz (1)

Joanna Przetakiewicz - kim jest?

Piękna, ambitna i od pięciu lat, niezmiennie, w kręgu zainteresowania fotoreporterów. Między innymi za sprawą związku z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem. Dowiedz się, kim jest Joanna Przetakiewicz, dla której biznesmen porzucił swoją żonę Grażynę Kulczyk.

biznes dodano: 07.02.2012 07:46 | odpowiedz (9)

Dominika KULCZYK-LUBOMIRSKA - kim jest i czym się zajmuje?

Dominika Kulczyk-Lubomirska to osoba skromna, elegancka, aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną i ekologiczną. Na portalach plotkarskich nie poczytacie o niej jako o bohaterce skandali lub uczestniczce kolejnej edycji programu tanecznego z celebrytami w roli głównej.

Dominika Kulczyk-Lubomirska dodano: 29.07.2015 12:09

Czy można pogodzić WYSOKĄ KULTURĘ z CENTRUM HANDLOWYM? Takie cuda tylko w poznańskim STARYM BROWARZE

Mitoraj obok sklepu z koszulami, Tarasewicz przy schodach ruchomych, Dziedziniec Sztuki obok wielopoziomowego parkingu podziemnego, ekspresyjna pofałdowana elewacja obok starych urządzeń browarniczych – wszystko to w jednym miejscu niedaleko centrum Poznania.

centrum Stary Browar dodano: 28.06.2012 13:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

Grażyna Kulczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Grażyna Kulczyk. Wszystko na temat Grażyna Kulczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.