porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Miesiąc Teatrów zza kulis - co to za wydarzenie?

Październik to wyjątkowy miesiąc dla widzów z całej Polski. Groupon – w ramach czwartej, ogólnopolskiej edycji Miesiąca Teatrów – wraz z ośrodkami kultury największych polskich miast, zaprasza na dowolne spektakle w niższej cenie. Rozdaliśmy w ramach promocji niemal 500 biletów na dowolne spektakle z naszej oferty. Stale otrzymujemy sygnały, że zainteresowanie inicjatywą Miesiąca Teatrów wśród słuchaczy oraz naszych klientów wciąż rośnie – mówi Łukasz Ostrowski, Dyrektor Zarządzający Groupon w Polsce.

ciekawe akcje na Grouponie dodano: 24.10.2016 11:21

Jak kupować z głową? PORADNIK jak mądrze wydawać pieniądze

Kupowanie z głową, to nie tylko zaspokajanie potrzeb posiadania, instynktu łowczego i dobrego samopoczucia. Zaoszczędzone pieniądze, których nie wydaje się na nieprzemyślanych zakupach wydamy z pożytkiem np. na cegiełki charytatywne. Dobry plan kupowania z głową pomaga zaspokoić nie tylko własne ego. Zawsze przemyśl swoje zakupy. Na co wydać pieniądze?


allegro.pl dodano: 11.11.2012 20:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zenon Martyniuk na scenie obecny jest o 1989 roku. Lider ...

groupon.pl szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. groupon.pl. Wszystko na temat groupon.pl na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.