porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zapach człowieka - od czego zależy?

Zapach człowieka zależy od wielu czynników. Zmienia się podczas choroby, na skutek diety, w wyniku stresu. Główną rolę w tym jak pachniemy odgrywa jednak wiek! Jak więc zmienia się zapach człowieka?

człowiek dodano: 01.10.2013 17:28

Jak zimą pielęgnować cerę tłustą, trądzikową?

Zwykle jest dość gruba, błyszcząca i słabo ukrwiona, więc stosunkowo dobrze znosi trudne zimowe warunki. Jednak nawet taka cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

kosmetyki dodano: 04.12.2012 14:46

Pielęgnacja spierzchniętych dłoni. Jak poprawić stan zniszczonej skóry?

Skóra na dłoniach ma niewiele gruczołów łojowych, dlatego naturalna ochronna warstwa łoju jest na niej bardzo cienka. Na dodatek jest nieustannie zmywana, bo przecież ręce często się moczy, a zawarte w środkach czystości detergenty usuwają tłuszcz nie tylko z garnków i talerzy, ale też ze skóry.

detergenty dodano: 03.01.2012 13:20

Jak radzić sobie z rozszerzonymi porami?

Rozszerzone pory spowodowane są wzmożoną pracą gruczołów łojowych i zaleganiem wydzieliny łojowej. Ich rozmiary zwiększają się w miarę upływu czasu i braku odpowiedniego nawilżenia. To prowadzi w rezultacie do tego, że skóra na twarzy zaczyna przypominać pomarańczową skórkę.

cera dodano: 30.12.2011 06:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

gruczoły łojowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gruczoły łojowe. Wszystko na temat gruczoły łojowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.