porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto grać w gry planszowe?

Gry planszowe są kopalnią umiejętności, które można nabyć i w przyszłości wykorzystać na rynku pracy. Poza tym, to świetne źródło rozrywki, dające okazję to wspólnego spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny umysłowo.

gry dodano: 09.02.2015 15:29

GRY PLANSZOWE: Zmiennicy i 07 zgłoś się

Gry planszowe to dobry pomysł na prezent nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Prezentujemy dwie gry w klimacie PRL-u! Idealne pod choinkę

07 zgłoś się dodano: 13.12.2014 10:54

Jakie są najlepsze gry planszowe? POMYSŁY NA PREZENT

Gry planszowe to idealne prezenty. Gry planszowe znowu są na topie. Gra się w domu, na przyjęciach, w klubach i kawiarniach. Niezależnie od mody jest to znakomity sposób na wspólne spędzanie czasu. POZNAJ 5 NAJLEPSZYCH GIER PLANSZOWYCH.

Mastermind dodano: 09.09.2012 10:48 | odpowiedz (1)

Co zrobić, by dziecko polubiło matematykę?

Matematyka jest nam potrzebna w codziennym życiu. Nie znając choćby jej podstaw, nie porównywamy ofert zakupowych, nie zrozumiemy przepisów kulinarnych, nie zaplanujemy domowego budżetu.

dziecko dodano: 12.06.2015 10:29

Mikołajki - gry planszowe dla dzieci [GALERIA]

Nie macie pomysłu na prezent na mikołajki? Kolejna zabawka zalegająca w pokoju dziecka nie wchodzi w grę? W tym roku postawcie na edukację i rozrywkę w jednym. Wybierzcie gry planszowe!

prezent dla dziecka dodano: 04.12.2014 07:56

Gry planszowe dla dzieci - jakie gry wybrać na prezent? GALERIA ZDJĘĆ

Czasami chcemy odciągnąć dziecko od komputera (co niestety w dzisiejszych czasach jest coraz większym kłopotem), dlatego decydujemy się, by jako prezent na Dzień Dziecka sprezentować mu grę planszową. Jak dobrać odpowiednią grę dla dziecka?

Dzień Dziecka 2014 dodano: 27.05.2014 08:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

gry planszowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gry planszowe. Wszystko na temat gry planszowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.