porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić zapiekany chleb? Czerstwy chleb - jakie sposoby?

Sposobów na czerstwy chleb jest kilka, w zależności od tego, na co masz ochotę, możesz przyrządzić pyszny chleb zapiekany w piekarniku, zapiekankę chlebową czy szybkie grzanki z chleba. Poniżej podajemy proste przepisy na dania z chleba.

chleb dodano: 22.08.2013 08:56

Jak wykorzystać czerstwy chleb?

Chleb - czasem kupimy go za dużo i zanim zjemy, robi się twardawy i suchy. Ale to nie znaczy, że musi się zmarnować. Podpowiadamy kilka sposobów, które pozwolą wykorzystać w kuchni czerstwy chleb.

czerstwy chleb dodano: 14.01.2015 15:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

grzanki z chleba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. grzanki z chleba. Wszystko na temat grzanki z chleba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.