porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się pozbyć grzyba domowego?

Zarodniki grzybów domowych dostają się do budynku wraz z wodą lub powietrzem. Mogą też czyhać w ziemi lub zostać dostarczone z materiałami budowlanymi. Grzyby żywią się celulozą zawartą w drewnie. Aby jednak dostać się do pożywienia potrafią przerosnąć nawet beton i grube ściany murowane.

grzyb w domu dodano: 08.12.2014 14:32

Wilgoć w domu. Skąd się bierze?

Wilgoć w domu to prawdziwa zmora i utrapienie dla mieszkańców. Zanim rozpoczniesz walkę z wilgocią, powinieneś ustalić jakie są przyczyny jej powstawania. Wyjaśniamy skąd się bierze wilgoć w domu.

wilgoć w domu dodano: 04.08.2014 14:02

Pleśń w domu. Dlaczego jest groźna?

Zawilgocony dom może stać się celem ataku grzyba domowego lub pleśni. Organizmy te niszczą materiały budowlane i tworzą mikroklimat szkodliwy dla zdrowia ludzkiego.

pleśń dodano: 01.12.2014 14:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?

Nie żyje syn Nicka Cave'a, 15-letni Artur. Chłopak spadł ...

grzyb domowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. grzyb domowy. Wszystko na temat grzyb domowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.