porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zagrzybione ściany – jak je oczyścić? [SPRAWDZONE RADY]

Grzyb w mieszkaniu może mieć zgubne skutki i dla zdrowia, i dla konstrukcji budynku. Usuwanie grzyba ze ściany nie sprowadza się wyłącznie do wyeliminowania szpecących wykwitów. Kluczem do skutecznego usunięcia zagrzybienia jest usunięcie przyczyny zawilgoceń.

grzyb w domu dodano: 31.10.2014 15:14

Jak zwalczyć pleśń na ścianie? Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty do usuwania grzyba

Grzyb i pleśń na ścianie w mieszkaniu są nie tylko nieestetyczne, lecz także niebezpieczne dla zdrowia. Najpierw musimy określić, jakie są przyczyny powstawania pleśni w domu. Następnie przystępujemy do walki z grzybem. Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty i inne sposoby zwalczania grzyba.

grzyb w domu dodano: 07.05.2013 11:19

Jak usunąć pleśń ze ściany? Co zrobić, gdy środek grzybobójczy nie pomaga?

Pleśń na ścianach pojawia się głównie wtedy, jeśli w pomieszczeniu jest nadmiar pary wodnej, która skrapla się na jej powierzchni. Nie tylko jest ona bardzo brzydka, ale również może powodować niekiedy dolegliwości zdrowotne. Zobacz, jak usunąć pleśń ze ściany.

mówimy jak dodano: 18.11.2011 10:26 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

grzyb na ścianie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. grzyb na ścianie. Wszystko na temat grzyb na ścianie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.