porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak walczyć z pleśnią w domu? Co robić, by pleśń już nigdy nie zaatakowała?

Pleśń wytwarza rakotwórcze i mutagenne mykotoksyny, dlatego nie wolno jeść produktów pokrytych pleśnią. Pleśń w domu – na ścianach czy meblach – powoduje toksyczne środowisko, prowadzące do wielu chorób. Dlatego z pleśnią trzeba walczyć, trzeba też się przed nią chronić. A pomoże ci w tym... ocet!

ocet dodano: 19.04.2015 20:16

Jak się pozbyć grzyba domowego?

Zarodniki grzybów domowych dostają się do budynku wraz z wodą lub powietrzem. Mogą też czyhać w ziemi lub zostać dostarczone z materiałami budowlanymi. Grzyby żywią się celulozą zawartą w drewnie. Aby jednak dostać się do pożywienia potrafią przerosnąć nawet beton i grube ściany murowane.

grzyb domowy dodano: 08.12.2014 14:32

Jak pozbyć się grzyba z pralki?

Czy wiecie, że w pralkach bardzo często rozwija się grzyb? Zagrzybione pralki, podobnie jak zagrzybione ściany są ogromnie szkodliwe dla człowieka. Mogą spowodować alergie, infekcje itd., a nawet sprzyjać powstawaniu nowotworów.

grzyb w pralce dodano: 03.04.2014 17:06

Zagrzybione ściany – jak je oczyścić? [SPRAWDZONE RADY]

Grzyb w mieszkaniu może mieć zgubne skutki i dla zdrowia, i dla konstrukcji budynku. Usuwanie grzyba ze ściany nie sprowadza się wyłącznie do wyeliminowania szpecących wykwitów. Kluczem do skutecznego usunięcia zagrzybienia jest usunięcie przyczyny zawilgoceń.

grzyb na ścianie dodano: 31.10.2014 15:14

Jak zwalczyć pleśń na ścianie? Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty do usuwania grzyba

Grzyb i pleśń na ścianie w mieszkaniu są nie tylko nieestetyczne, lecz także niebezpieczne dla zdrowia. Najpierw musimy określić, jakie są przyczyny powstawania pleśni w domu. Następnie przystępujemy do walki z grzybem. Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty i inne sposoby zwalczania grzyba.

grzyb na ścianie dodano: 07.05.2013 11:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

grzyb w domu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. grzyb w domu. Wszystko na temat grzyb w domu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.