porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak walczyć z pleśnią w domu? Co robić, by pleśń już nigdy nie zaatakowała?

Pleśń wytwarza rakotwórcze i mutagenne mykotoksyny, dlatego nie wolno jeść produktów pokrytych pleśnią. Pleśń w domu – na ścianach czy meblach – powoduje toksyczne środowisko, prowadzące do wielu chorób. Dlatego z pleśnią trzeba walczyć, trzeba też się przed nią chronić. A pomoże ci w tym... ocet!

ocet dodano: 19.04.2015 20:16

Jak się pozbyć grzyba domowego?

Zarodniki grzybów domowych dostają się do budynku wraz z wodą lub powietrzem. Mogą też czyhać w ziemi lub zostać dostarczone z materiałami budowlanymi. Grzyby żywią się celulozą zawartą w drewnie. Aby jednak dostać się do pożywienia potrafią przerosnąć nawet beton i grube ściany murowane.

grzyb domowy dodano: 08.12.2014 14:32

Jak pozbyć się grzyba z pralki?

Czy wiecie, że w pralkach bardzo często rozwija się grzyb? Zagrzybione pralki, podobnie jak zagrzybione ściany są ogromnie szkodliwe dla człowieka. Mogą spowodować alergie, infekcje itd., a nawet sprzyjać powstawaniu nowotworów.

grzyb w pralce dodano: 03.04.2014 17:06

Zagrzybione ściany – jak je oczyścić? [SPRAWDZONE RADY]

Grzyb w mieszkaniu może mieć zgubne skutki i dla zdrowia, i dla konstrukcji budynku. Usuwanie grzyba ze ściany nie sprowadza się wyłącznie do wyeliminowania szpecących wykwitów. Kluczem do skutecznego usunięcia zagrzybienia jest usunięcie przyczyny zawilgoceń.

grzyb na ścianie dodano: 31.10.2014 15:14

Jak zwalczyć pleśń na ścianie? Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty do usuwania grzyba

Grzyb i pleśń na ścianie w mieszkaniu są nie tylko nieestetyczne, lecz także niebezpieczne dla zdrowia. Najpierw musimy określić, jakie są przyczyny powstawania pleśni w domu. Następnie przystępujemy do walki z grzybem. Jak się pozbyć pleśni w domu? Preparaty i inne sposoby zwalczania grzyba.

grzyb na ścianie dodano: 07.05.2013 11:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?

Ksiądz Adam Boniecki to ważna postać życia społecznego w Polsce ...

grzyb w domu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. grzyb w domu. Wszystko na temat grzyb w domu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.