porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gwiezdne wojny, część VII. Kiedy premiera?

Na planie filmu Gwiezdne wojny część VII nie padł jeszcze pierwszy klaps. Obraz już teraz jednak budzi spore zainteresowanie na świecie. Poza datą premiery nie wiadomo wiele. Przede wszystkim nie ma jeszcze scenariusza, nie wybrano też odtwórców głównych ról.

Gwiezdne wojny 7 dodano: 12.11.2013 13:22

Kto będzie reżyserem nowych Gwiezdnych Wojen?

Prawa do Gwiednych Wojen trafiły do wytwórni Disneya. Zamierza ona nakręcić kolejne częsci gwiednej epopei! Disney, który przejął prawa do "Gwiezdnych Wojen", ujawnił nazwisko reżysera kolejnej części kultowej sagi. Kto wyreżyseruje kolejną część "Star Wars"?

Disney dodano: 26.01.2013 17:01

Carrie Fisher: kariera, rodzina

Carrie Fisher, filmowa księżniczka Leia, nie przyszła na świat dawno temu w odległej galaktyce, tylko w 1956 roku w Beverly Hills w stanie Kalifornia. Co jeszcze warto wiedzieć o odtwórczyni najsłynniejszej posatci kobiecej w Gwiezdnych Wojnach?

Carrie Fisher dodano: 17.12.2015 12:49

Harrison Ford: kariera, rodzina

Harrison Ford to żywy dowód na to, że z marzeń nie należy rezygnować. Trochę zbyt zwalisty, z blizną na brodzie i łotrowskim uśmieszkiem, wydawał się nie pasować do modelu typowego hollywoodzkiego gwiazdora. I właśnie dlatego zrobił karierę

han solo dodano: 17.12.2015 12:49

Gwizdy R2D2 zamiast dzwonka SMS. Jak to zrobić?

Telefon z systemem android to niewyczerpalne źródło zabawy. Jak sprawić, żeby wydawał dzwięki jak słynny R2D2, robot z filmu "Gwiezdne Wojny"?

android dodano: 21.05.2012 13:31

Jak zamienić komórkę w miecz świetlny?

Smartfon z androidem może okazać się idealną zabawkę dla fanów gwiezdnych wojen. Czy wiesz, że z pomocą jego oprogramowania możesz zmienić swój telefon w miecz świetlny? Jak to zrobić?

android dodano: 21.05.2012 14:43

Mark Hamill: kariera, rodzina

Mark Richard Hamill urodził się 25 września 1951 w Concord w Kaliforni. Jest synem kapitana marynarki, ma sześcioro rodzeństwa. Rola Luka Skywalkera stała się jego artystycznym przekleństwem

aktorzy dodano: 17.12.2015 12:51

Fenomen "Gwiezdnych wojen" - na czym polega?

Trzydzieści dziewięć lat temu na ekrany kin weszły „Gwiezdne wojny”. Seria fantastycznych filmów George’a Lucasa to przejaw największego geniuszu w historii science-fiction. Pomimo upływu czasu „Gwiezdne wojny” wciąż budzą zachwyt milionów fanów. W czym tkwi magia tego kultowego filmu?

ciemna strona mocy dodano: 12.10.2011 11:02

Gdzie kręcono Gwiezdne wojny?

Znaleźć się w świecie "Gwiezdnych Wojen", na własne oczy zobaczyć dom Luke'a Skywalkera czy gigantyczny las na Endorze? To marzenie każdego prawdziwego fana serii o Lordzie Vaderze, Księżniczce Lei i spółce. To marzenie da się zrealizować, bo niektóre z tych miejsc istnieją naprawdę!

film dodano: 11.11.2015 16:00

Gwiezdne wojny - o czym jest ta seria filmów?

"Gwiezdne wojny" są filmową sagą, opowieścią o rodach i bohaterach, ale częściej określa się je także jako „space operę”. Ich inteligencja i rozmach zdjęły z tego określenia, kojarzonego z „soap operą” (operą mydlaną) odium filmowej szmiry. Stały się klasyką i klasą samą w sobie

film dodano: 11.11.2015 16:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Stelmaszyk, aktor – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Stelmaszyk, aktor – kim jest? KARIERA, RODZINA

Polski aktor Krzysztof Stelmaszyk jest znany zarówno z teatru, jak ...

gwiezdne wojny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. gwiezdne wojny. Wszystko na temat gwiezdne wojny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.