porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Artur Sobiech. 23-letni napastnik Hannoveru KIM JEST?

Artur Sobiech to jeden z najlepszych polskich napastników. Na razie formą i umiejętnościami ustępuje Robertowi Lewandowskiemu, ale ma wszystko, by dogonić bardziej utytułowanego kolegę. Czy Sobiech zastąpi z czasem Lewandowskiego w reprezentacji?

Artur Sobiech dodano: 14.11.2012 16:25

Kim jest ARTUR SOBIECH, zdobywca jedynego gola w sparingowym meczu z ŁOTWĄ?

22 maja 2012 roku, na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem Euro 2012 reprezentacja Polski rozegrała mecz towarzyski z Łotwą. Choć wielu nie widziało sensu w tego typu występie, bo kadra Franciszka Smudy nie zagrała w najmocniejszym składzie, a więc nie było nawet szans poćwiczyć trenowanych schematów, to jest jeden piłkarz, który na pewno zszedł z boiska usatysfakcjonowany - Artur Sobiech. Gracz Hannoveru 96 strzelił jedyną bramkę w tym meczu, dając Polsce zwycięstwo. Kim jest napastnik Polski i gdzie gra na co dzień?

Artur Sobiech dodano: 23.05.2012 16:27

Zarobki piłkarzy. Ile Artur Sobiech zarobił w 2014 roku?

To czwarty rok Artura Sobiecha w Niemczech. Dokonania napastnika są marne: strzelił tylko 10 goli. Finansowo jest o wiele lepiej. Mówimy, ile Artur Sobiech zarobił w 2014 roku.

Artur Sobiech dodano: 20.02.2015 14:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

Hannover 96 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Hannover 96. Wszystko na temat Hannover 96 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.