porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co może skrywać zaplecze lokalu gastronomicznego? Kuchnia dla odważnych

W Polsce jest ponad 70 tys. lokali gastronomicznych. Niestety, nie dzieje się w nich dobrze, skoro tylko w ubiegłym roku Państwowy Zakład Higieny ukarał te placówki 25 tysiącami mandatów za złe obchodzenie się z żywnością i panujący wszędzie brud.

brud dodano: 21.08.2012 13:43

Czy licówki są bezpieczne? Sprawdź jaki jest szybki sposób na piękny uśmiech.

Piękny uśmiech to marzenie każdego z nas. Niestety wiąże się on z ogromnymi kosztami, stresem, często nie wiedzą. Okazuje się, że nie ma się czego bać. A najszybszym sposobem na poprawę uśmiechu są licówki.
licówki dodano: 25.06.2013 11:24

Czy częste mycie faktycznie skraca życie?

W każdym powiedzonku, nawet najbardziej żartobliwym, tkwi ziarenko prawdy. Nawet w tym, które często uznano za wygodną wymówkę brudasów. Choć nie jest do końca tak, że częste mycie naprawdę skraca życie, może jednak poważnie je uprzykrzyć.

ciekawostki dodano: 02.02.2012 06:00

Choroby przenoszone drogą płciową, którymi możesz się zarazić nie uprawiając seksu - jakie są?

Chorowanie na coś, czym można się zarazić przez seks wywołuje obrzydzenie – do choroby i chorującego. Wielu jest skłonnych „dać sobie głowę uciąć”, że choroby takie dotyczą wyłącznie seksualnych rozpustników i są karą. Wiadomo czyją i za co. Pół biedy, jeśli do zakażenia rzeczywiście doszło drogą płciową – gorzka cena za przyjemność. Gorzej, gdy stało się to po bezdotykowym spotkaniu z brudasem. Wtedy sami sobie możemy strzelić w czoło, bo brudasa widzieliśmy i nie zareagowaliśmy. Gdzie? A choćby na osiedlowym basenie. 

bakterie kałowe dodano: 02.08.2013 10:48 | odpowiedz (1)

Gdzie w sklepie czyhają niebezpieczne bakterie?

Amerykańscy mikrobiolodzy zbadali, że sklepowe wózki są brudniejsze nawet od miejskich toalet. Zapewne wózki w polskich sklepach są równie brudne, zwłaszcza że niektórzy rodzice mają paskudny zwyczaj wkładania dzieci do wózka. Kładziesz swoje zakupy w miejscu, gdzie przed chwilą były brudne buty.

bakterie chorobotwórcze dodano: 17.01.2012 14:16

Infekcje pochwy - jak ich uniknąć latem?

Odczuwasz swędzenie okolic intymnych, pieczenie sromu, masz upławy? Najprawdopodobniej zaatakowały cię drobnoustroje chorobotwórcze, a twój organizm się przed nimi nie obronił. Czy można było tego uniknąć?

flora bakteryjna dodano: 13.05.2013 13:09 | odpowiedz (2)

Jak prawidłowo dbać o zęby? Regularne szczotkowanie zębów to za mało!

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Jak dbać o zęby? Co jest ważne poza szczotkowaniem? Czy używać nicidentystycznych i jak często kontrolować stan zębów u stomatologa?

jak dbać o zęby dodano: 05.04.2012 14:00

Jak wybrać szczoteczkę do zębów?

Prawidłowa higiena jamy ustnej to podstawa do utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Mówimy, na co zwracać uwagę kupując szczoteczkę do zębów. Przeczytaj nasze porady!

 

dziąsła dodano: 13.02.2012 14:25 | odpowiedz (4)

Jak wyrzucać zużyte podpaski?

To bardzo ważne aby wiedzieć jak kulturalnie korzystać z publicznej toalety! Czy należy być odpowiednio przygotowaną? Prawdziwa dama w swojej torebce powinna mieć zapasową torebkę papierową, zwilżone lub zwykłe chusteczki higieniczne. Wychodząc z ubikacji dama pozostawia po sobie całkowity porządek

higiena intymna dodano: 10.02.2014 12:53

Jak obcinać psu paznokcie?

Jak skrócić paznokcie pupilowi

paznokcie dodano: 02.09.2013 09:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

higiena szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. higiena. Wszystko na temat higiena na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.