porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prezerwatywy zabijające wirusa HIV. Przełom w walce z AIDS?

Rewolucja w walce z HIV! Australijscy naukowcy opracowali prezerwatywy, dzięki którym zarażenie się tym wirusem będzie niemożliwe. Czy to początek końca chorób przenoszonych drogą płciową? Wiele wskazuje na to, że tak.

AIDS dodano: 23.07.2014 16:03

Co to jest femidom? Prezerwatywy dla kobiet - czy wiesz jak działają?

Femidom - prezerwatywa dla kobiet - to nazwa pod jaką rozpowszechniły się damskie prezerwatywy – kondomy dla kobiet sprawiające, że seks, nawet z nieznajomym, jest bezpieczny. Jak ich używać? Czego się spodziewać po kobiecym kondomie? Sprawdź najważniejsze informacje o femidom krążki dopochwowe, femidom sklep, femidom apteka, femidom cena i inne ważne informacje na temat femidomu. 

ANTYKONCEPCJA dodano: 06.04.2013 22:21

Jakie zachowania seksualne zwiększają ryzyko zakażenia HIV?

Niektóre praktyki seksualne stwarzają minimalne ryzyko transmisji wirusa HIV, inne wręcz przeciwnie. Zobacz, co jest najbardziej niebezpieczne! Jak uniknąć zakażenia HIV?

AIDS dodano: 23.01.2013 23:48

Przyjaciel do łóżka, seks bez zobowiązań. Czy to ma sens?

Coraz więcej słyszymy w mediach na temat seksu bez zobowiązań. Ukazywany bywa jako dobry pomysł dla tych, którzy z jakiś powodów nie mogą lub nie chcą stworzyć stałego związku. Ale czy na pewno warto ryzykować zranienie? Czy umiemy przewidzieć jak będą sie rozwijały nasze uczucia w stosunku do osoby, z którą z założenia ma nas łączyć tylko koleżeństwo i seks? Zanim podejmie się tę decyzję, należy rozważyć wszystkie za i przeciw.

bezpieczny sex dodano: 27.09.2011 11:15 | odpowiedz (1)

Jak zabezpieczyć się przed zakażeniami intymnymi podczas wyjazdów?

Jeśli podróżujemy, szczególnie za granicę, mieszkamy w różnych warunkach. Brak higieny, kąpiele w basenach, a nawet romanse mogą sprzyjać, chorobom dróg płciowych. Jak przygotować się do podróży, by nie wrócić z niej z chorobą intymną? Dowiedz się, na co uważać, by do tego nie dopuścić.

AIDS dodano: 28.10.2011 14:13 | odpowiedz (2)

Testy na HIV - czy wiesz, jak wygląda badanie i kto powinien je wykonać?

Jeśli obawiasz się, że możesz być nosicielem HIV koniecznie wykonaj test! Testy na HIV to jedyny sposób sprawdzenia, czy jesteś zdrowy. Badania na HIV można wykonać bezpłatnie, a wynik umożliwia ewentualne leczenie i opiekę psychologa. Dowiedz się wszystkiego o testach na HIV!

HIV badania dodano: 09.05.2014 08:54

Jak wygląda badanie wykrywające HIV/AIDS? Jak i gdzie można się przebadać?

Badanie wykrywające HIV/AIDS nie boli. Jeżeli uprawiałeś niebezpieczny seks bądź miałeś kontakt z krwią osoby zakażonej – koniecznie sprawdź swój stan zdrowia! Badania robi się po trzech miesiącach od niebezpiecznego zachowania. W Polsce testy wykrywające HIV/AIDS wykonywane są za darmo i anonimowo. 

AIDS dodano: 24.01.2012 09:19 | odpowiedz (1)

Czym różni się HIV od AIDS?

Wiele osób ma problemy z udzieleniem odpowiedzi jaka jest różnica między HIV i AIDS. Zakażenie HIV wcale nie musi oznaczać zachorowania na AIDS. Od momentu zakażenia do faktycznego rozwinięcia choroby mogą upłynąć tygodnie, miesiące lub nawet lata.

AIDS dodano: 10.02.2012 03:31

Zabezpieczaj się! Przed czym, poza AIDS, chroni PREZERWATYWA?

Ryzykowne zachowania seksualne, pod pojęciem których rozumie się zwykle seks z przygodnymi partnerami, mogą pozostawić skutki. Wszyscy „ryzykujący”, którzy są skłonni uwierzyć w prawdziwość podstaw krucjaty przeciw prezerwatywie i zrezygnować z zabezpieczenia, robią to na własne ryzyko.

AIDS dodano: 01.12.2011 13:29

Co to są PNEUMOKOKI? Dlaczego zakażenia pneumokokowe są groźne i dla kogo?

Pneumokoki to bakterie, które według Światowej Organizacji Zdrowia WHO, są jedną z głównych przyczyn zgonów na świecie. Leczenie zakażeń wywoływanych przez pneumokoki jest coraz trudniejsze za sprawą rosnącej antybiotykooporności bakterii. Czy możemy jakoś się bronić przed tymi bakteriami? 

 

AIDS dodano: 29.11.2011 14:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

hiv szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. hiv. Wszystko na temat hiv na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.