porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki masaż jest najlepszy na relaks?

Masaż to idealny sposób na pozbycie się fizycznego i psychicznego zmęczenia organizmu. Na co dzień, ze względu na pracę i domowe obowiązki, nie mamy zbyt wielu okazji, by móc z niego skorzystać. .Dobrze jest więc w plany urlopowe wpisać odprężający masaż, który ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie...

jakuzzi dodano: 12.11.2013 19:08

Czy wiesz, co to jest HYDROMASAŻ i na jakie schorzenia pomaga?

Hydromasaż to rodzaj masażu podwodnego, stosowany w hydroterapii. Ma bardzo dobry wpływ na kondycję, i zdrowie, poza tym nawilża ciało i relaksuje. Gdy za oknem zimno i ciemno, spraw sobie przyjemność i zażyj hydromasażu!

masaż dodano: 25.10.2011 13:48

Co warto wiedzieć o wannach z hydromasażem?

Masaż strumieniami wody lub tłoczonym do wody powietrzem to świetny sposób na odprężenie, odświeżenie i poprawę samopoczucia. Hydromasaże mogą być elementem rehabilitacji lub leczenia osób cierpiących na różne dolegliwości.

masaż dodano: 19.02.2015 15:22

Jak dbać o wannę z hydromasażem?

Pielęgnacja wanny z hydromasażem nie może opierać się jedynie na dbaniu o jej powierzchnię. Dużo ważniejsza jest systematyczna dezynfekcja. Dlaczego?

automatyczna system dezynfekcji dodano: 12.01.2012 16:36 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

hydromasaż szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. hydromasaż. Wszystko na temat hydromasaż na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.