porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Liczba kandydatów na prezydenta a prawdopodobieństwo drugiej tury - jaki jest związek?

Na długo przed ostatecznym terminem przepowiada się drugą turę wyborów prezydenckich. W tegorocznej elekcji widmo dogrywki jest niemal nieuniknione. Można to wyczytać z przeprowadzonych sondaży, ale także z... liczby kandydatów.

II tura wyborów dodano: 27.04.2015 14:09

Wybory prezydenckie 2015. Kiedy druga tura? [DATA]

I tura wyborów prezydenckich odbyła się 10 maja 2015 roku. Wiadomo już, że odbędzie się druga tura wyborów. Kiedy?  W jakich godzinach? Jak będą wyglądały karty do głosowania?

głosowanie dodano: 10.05.2015 21:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

I tura wyborów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. I tura wyborów. Wszystko na temat I tura wyborów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.