porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Soczi 2014. Kiedy ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich w Soczi? Gdzie transmisja TV?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi dobiegają końca. Budziły one ogromne kontrowersje na długo przed startem, jednak ostatecznie okazały się być udanymi. Szczególnie dla polskiej reprezentacji, która z Soczi wywiezie 6 olimpijskich medali. Kiedy ceremonia zamknięcia igrzysk w Soczi?

dodano: 22.02.2014 19:28

Soczi 2014. Jakie nowe konkurencje na zimowych igrzyskach?

Na igrzyskach zimowych Soczi 2014 po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną takie zawody jak narciarski i snowboardowy slopestyle, narciarski halfpipe, snowboardowy slalom specjalny, skoki narciarskie kobiet, rywalizacja drużynowa w łyżwiarstwie figurowym, rywalizacja drużynowa w saneczkarstwie oraz sztafeta mieszana w biathlonie.

halfpipe dodano: 07.02.2014 13:06 | odpowiedz (1)

Zamordowany za pomyłkę w Soczi...

Zamordowany za pomyłkę w Soczi - ten makabryczny żart opublikował serwis The Daily Currant. Wiadomość o tym, że znaleziono ciało technika odpowiedzialnego za działanie mechanizmu przekształcającego jeden z pięciu płatków śniegu w kółko olimpijskie, obiegła cały świat. Wielu z internautów potraktowało sprawę bardzo poważnie. Na szczęście informacja o tym, że technik z Soczi nie żyje, jest tylko wymysłem dziennikarzy.

memy z Soczi dodano: 09.02.2014 18:34

IGRZYSKA W SOCZI. Gdzie i kiedy transmisja ceremonii otwarcia?

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich zawsze wzbudza duże emocje. Każdy z gospodarzy igrzysk chce, aby była jak najbardziej efektowna, dlatego jej organizacja pochłania setki godzin i angażuje tysiące osób. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia Soczi 2014 w telewizji?

dodano: 07.02.2014 13:06

Reprezentacja Polski na igrzyska w Soczi. W jakich dyscyplinach wystąpią Polacy?

Polaki Komitet Olimpijski zaprezentował skład polskiej reprezentacji na zimowych igrzyskach w Soczi. W 15 dyscyplinach zostanie podczas nich rozegranych 98 konkurencji. Polacy wystartują w 11 dyscyplinach.

igrzyska zimowe dodano: 07.02.2014 13:06

Skoki narciarskie w Soczi, kiedy odbędzie się konkurs w skokach narciarskich na igrzyskach w Soczi?

Skoki narciarskie na Igrzyskach w Sochi już niebawem, a wraz z nimi 4 konkursy pełne nadziei i emocji. Mamy dla Ciebie szczegółowy terminarz zawodów. Bądź na oglądanie skoków przygotowany, sprawdź, kiedy dokładnie się odbędą konkursy skoków w Soczi.

olimpiada w Soczi dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

olimpiada w Soczi dodano: 07.02.2014 13:06

10 zamachów, które wstrząsnęły światem sportu - kiedy i gdzie się wydarzyły?

Jakie zamachy terrorystyczne i próby zamachów towarzyszyły sportowemu światu do tej pory? Przy okazji igrzysk zimowych w Soczi dowiedz się, gdzie i kiedy miały miejsce zamachy na olimpiadach. Mówimy, w jaki sposób terroryści zakłócali atmosferę igrzysk i zawodów sportowych. Poznaj 10 zamachów, które wstrząsnęły światem sportu.

IGRZYSKA W SOCZI 2014 dodano: 10.01.2014 17:28

Soczi: kiedy odbędą się zimowe igrzyska w Soczi?

7 lutego 2014 roku rozpoczną się XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Gospodarzem tegorocznej olimpiady jest Rosja, a dokładniej piękna rosyjska miejscowość Soczi. Gdzie jeszcze odbędą się zawody? Dlaczego to Rosja organizuje igrzyska? W jakich dyscyplinach powalczą o medale sportowcy? Mówimy, kiedy ruszają igrzyska w Soczi, ile potrwają i co będziemy mogli oglądać!

Igrzyska Olimpijskie w Soczi dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi - co się dzieje w mieście przed igrzyskami?

Igrzyska zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdzamy, co dzieje się w mieście SOCZI na miesiąc przed ceremonią otwarcia imprezy.

igrzyska dodano: 07.02.2014 13:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

igrzyska w soczi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. igrzyska w soczi. Wszystko na temat igrzyska w soczi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.