porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Warszawskie bulwary nad Wisłą - jak się zmienią?

Marzenia o atrakcyjnych bulwarach na lewym brzegu Wisły snuł już Bolesław Prus. Choć próby uporządkowania tych terenów podejmowano w historii kilkakrotnie, dopiero dziś warszawiacy zyskają tam przestrzeń do rekreacji i wypoczynku z prawdziwego zdarzenia.

bulwary dodano: 27.02.2012 16:53

Kiedy otworzą tunel Wisłostrady w Warszawie?

Warszawiacy mają powody do narzekań. Urzędnicy już wielokrotnie zmieniali termin oddania do użytku tunelu Wisłostrady, który został zamknięty w sierpniu 2012 roku z powodu awarii na budowie stacji metra Powiśle. Kiedy w końcu przejadą tędy auta?

Hanna Gronkiewicz -Waltz dodano: 04.03.2013 11:33 | odpowiedz (1)

Druga linia metra w Warszawie. Jak śledzić budowę metra w Warszawie? Postępy prac

Kiedy zostanie oddany centralny odcinek II linii metra? Jak wygląda postęp prac? Internauci nie muszą szukać informacji w wielu źródłach, ponieważ mają dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Wystarczy tylko wejść na oficjalną stronę.

budowa metra dodano: 07.05.2013 14:53

Warszawa: budowa II linii metra. Kiedy zakończy się budowa centralnego odcinka II linii metra w Warszawie?

Budowa metra w Warszawie wciąż napotyka nowe niespodzianki. Z powodu utrudnień właśnie przesunięto termin oddania II linii metra. Sprawdź, kiedy pojedziemy metrem z Pragi na Wolę. Kiedy otwarcie II linii metra w Warszawie?

budowa metra dodano: 09.05.2013 15:05

Maciej Gudowski, lektor II linii metra. Kim jest?

Maciej Gudowski został lektorem II linii metra. Kim jest i co robił wcześniej?

Maciej Gudowski dodano: 30.10.2014 11:02 | odpowiedz (1)

II linia metra w Warszawie: co się zmieni w wyglądzie i wystroju stacji?

Warszawiacy pomału przyzwyczajają się do przeszklonych daszków nad wejściami na stacje II linii metra, które nieco na wyrost nazywane bywają skrzydłami motyla. Ale wiele niespodzianek czeka też pod ziemią. Mówimy, co się zmieni w wystroju stacji II linii metra w porównaniu do linii I.

Karta warszawiaka dodano: 24.10.2014 16:57

Kiedy ruszy II linia metra w Warszawie?

Miasto ma już pozwolenia na użytkowanie wszystkich stacji II linii metra. Czemu nie są jeszcze otwarte? Kiedy otwarcie II linii metra?

metro dodano: 01.03.2015 15:59

Jakie duże inwestycje zakończą się w Warszawie w 2015 roku?

Mieszkańcy stolicy w 2015 roku zyskają trzy ważne inwestycje. Dzięki temu kierowcy i pasażerowie zyskają szybszy i łatwiejszy dojazd nie tylko między dzielnicami, ale też aglomeracyjnie. Jakie to inwestycje?

inwestycje dodano: 12.02.2015 10:20

Czy wycieki wody na II linii metra są groźne?

II linia przecieka! Niestety to przykry fakt i powód, że na tę inwestycję warszawiacy tak długo czekają. Urzędnicy uspokajają, że panują nad sytuacją.

budowa metra dodano: 22.01.2015 10:51

Kiedy pojedziemy II linią metra?

II linia metra łapie kolejne opóźnienia. Termin, który władze miasta obiecywały w wyborach, czyli 14 grudnia okazał się nierealny. Obecnie trwają odbiory techniczne, które jeszcze przeciągną się do końca stycznia 2015 roku.

budowa II linii metra dodano: 15.01.2015 13:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

II linia metra szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. II linia metra. Wszystko na temat II linia metra na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.