porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Głosowanie w innym miejscu zamieszkania - formalności krok po kroku

Głosowanie w innym mieście niż to, w którym jesteśmy zameldowani, wcale nie wiąże się z wieloma formalności. Wystarczy szybka wizyta w urzędzie i jeden podpis.

głosowanie dodano: 11.05.2015 16:01

Wybory prezydenckie. Jak głosować w II turze za granicą?

W niedzielę 24 maja 2015 roku odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Jakie są zasady głosowania w wyborach prezydenckich za granicą? Obywatele polscy, którzy chcą głosować poza granicami Polski, muszą rejestrować się poprzez internetowy portal ewybory.msz.gov.pl.

wybory dodano: 17.05.2015 16:09

Liczba kandydatów na prezydenta a prawdopodobieństwo drugiej tury - jaki jest związek?

Na długo przed ostatecznym terminem przepowiada się drugą turę wyborów prezydenckich. W tegorocznej elekcji widmo dogrywki jest niemal nieuniknione. Można to wyczytać z przeprowadzonych sondaży, ale także z... liczby kandydatów.

I tura wyborów dodano: 27.04.2015 14:09

Ile kosztować bedą wybory samorządowe?

Koszty przedłużonych wyborów samorządowych będą kuriozalnie wysokie! Mogą bowiem sięgnąć ponad 420 mln zł! Wszystko przez ręczne liczenie głosów, za które trzeba będzie dopłacić dodatkowe 130 mln zł!

koszt wyborów dodano: 28.11.2014 12:24

Wybory prezydenckie 2015. Kiedy druga tura? [DATA]

I tura wyborów prezydenckich odbyła się 10 maja 2015 roku. Wiadomo już, że odbędzie się druga tura wyborów. Kiedy?  W jakich godzinach? Jak będą wyglądały karty do głosowania?

głosowanie dodano: 10.05.2015 21:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie ...

II tura wyborów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. II tura wyborów. Wszystko na temat II tura wyborów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.