porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile można dorobić do emerytury bez utraty świadczenia?

Limity dorabiania dotyczą tylko niektórych emerytów. Kwoty dopuszczalnego dodatkowego dochodu zmieniają się co kwartał. Sprawdź, kogo dotyczy to ograniczenie. Zobacz ile można dorobić na emeryturze.

dorabianie na emeryturze dodano: 24.09.2012 11:16

Ile można DOROBIĆ DO EMERYTURY w 2014 roku?

Limity dorabiania dotyczą tylko części emerytów. Sprawdź, czy to ograniczenie dotyczy twojej emerytury. Liczą się tu wiek, wysokość przychodów i wskaźnik przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.

dorabianie na emeryturze dodano: 16.12.2013 16:16

Ile może dorobić emeryt w 2014 roku?

Coraz więcej emerytów korzysta z możliwości dorobienia do zbyt niskich świadczeń. Muszą jednak kontrolować swoje dochody. Jeżeli przekroczą dopuszczalny limit zarobków, ZUS może im zawiesić lub zmniejszyć świadczenie.

dodano: 21.01.2014 12:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

ile może dorobić emeryt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ile może dorobić emeryt. Wszystko na temat ile może dorobić emeryt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.