porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak rozpoznać, czy pijemy wystarczającą ilość wody?

Woda jest głównym składnikiem organizmu i ważne jest jej systematyczne uzupełnianie. Szczególnie ważne w upalne dni. Mówi się, że należy pić minimum 2,5 l wody dziennie, jednak nie zawsze to kontrolujemy. Jak sprawdzić, czy pijemy wystarczającą ilość wody?

picie wody dodano: 23.07.2015 09:12

Czy naprawdę musimy pić 2 litry wody dziennie? Ile pić wody dziennie?

Według zaleceń specjalistów każdego dnia powinniśmy wypijać 2 litry wody. W upalne dni lata pijemy znacznie więcej, nawet 5-6 litrów płynów. Gdy żar leje się z nieba nie wolno rozstawać się z butelką z wodą. Należy ją pić małymi łykami. Ale co i ile pić, gdy jest chłodno i nie odczuwamy pragnienia?

napoje dodano: 03.08.2012 10:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

ile pić wody szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ile pić wody. Wszystko na temat ile pić wody na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.