porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

TENIS. Czy na turniejach tenisistki powinny grać o takie same stawki jak tenisiści?

Wiadomo nie od dziś, że na większości stanowisk panowie zarabiają więcej od pań. Jednak tenisistkom udało się wywalczyć równouprawnienie, co nie zmienia faktu, że kwestia jednakowych nagród dla pan i panów po dziś dzień jest drażliwa. Czy wysokość zarobków powinna zależeć od płci?

agnieszka radwańska dodano: 02.07.2012 12:04

Ile w sezonie 2011 zarobiła Agnieszka Radwańska?

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska po regresie formy, jaki dopadł ją przez ostatnie miesiące, wraca do życiowej dyspozycji. „Isia” zmieniła metody treningowe i przemodelowała swój sztab. Są już pierwsze wyniki i ponownie wielkie pieniądze.

agnieszka radwańska dodano: 05.10.2011 17:32

Ile Agnieszka Radwańska zarobiła w 2012 roku na kortach i za udział w reklamach?

Agnieszka Radwańska ma dopiero 24 lata, ale zdążyła zarobić już na korcie 35,5 miliona zł! 2012 rok był zdecydowanie najlepszy w jej karierze. Zarobiła 15 mln złotych, co dało jej 2. miejsce za Marcinem Gortatem w Złotej Setce "Super Expressu" - zestawieniu najlepiej opłacanych polskich sportowców. Mówimy, jakie premie Agnieszka Radwańska dostała za wygrane w turniejach tenisowych, ile zarobiła, biorąc udział w reklamach Amiki, Lexusa, Lotto i w co inwestuje zarobione pieniądze.

agnieszka radwańska dodano: 13.02.2013 09:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?

Przemysław Kossakowski to przede wszystkim jeden z największych znawców jasnowidzów ...

ile zarabia Agnieszka Radwańska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ile zarabia Agnieszka Radwańska. Wszystko na temat ile zarabia Agnieszka Radwańska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.