porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

ILE ZARABIAJĄ POLACY? Gdzie i w jakich branżach zarobisz najwięcej?

Polki ciągle zarabiają zdecydowanie mniej niż Polacy, a na najwyższą pensję mogą liczyć pracownicy branży IT zatrudnieni w Warszawie. Jak kształtowały się pensje Polaków w 2011 roku? Gdzie i w jakich branżach nie warto szukać pracy?

branża dodano: 02.03.2012 19:09

Kto zarabia za dużo, a kto za mało? Co sądzą Polacy o dochodach różnych grup zawodowych?

Poruszamy dziś jeden z najbardziej interesujących, a zarazem kontrowersyjnych tematów. Kto zarabia za dużo, a kto za mało? Co sądzą Polacy o dochodach różnych grup zawodowych?

sondaż CBOS dodano: 21.05.2015 15:23

Ile zarabiają urzędnicy w ministerstwach?

Urzędnik w obojętnie jakim ministerstwie zarabia ponad średnią krajową. Co najwyżej pokrzywdzeni mogą się czuć urzędnicy pracujący w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i w resorcie kultury i dziedzictwa narodowego. Ci pracownicy są najgorzej opłacanymi urzędnikami spośród 18 ministerstw. Sprawdź, w jakim ministerstwie urzędnicy zarabiają najwięcej.

ministerstwa dodano: 05.04.2012 12:30

Ile wynosi ŚREDNIA PENSJA w Polsce?

Większośc Polaków ledwo wystarcza pieniędzy na przeżycie. Ale według GUS pensja nine jest wcale taka głodowa. Mówimy, jaka jest średnia pensja w Polsce. 

Główny Urząd Statystyczny dodano: 07.02.2012 11:38 | odpowiedz (1)

ILE ZARABIAJĄ POLACY? Gdzie zarabia się najwięcej?

Ile zarabiają Polacy? W których miastach płacą najlepiej? Jakie branże oferują największe dochody? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń dodano: 04.01.2012 07:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

ile zarabiają polacy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ile zarabiają polacy. Wszystko na temat ile zarabiają polacy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.