porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ILE ZARABIAJĄ POLACY? Gdzie i w jakich branżach zarobisz najwięcej?

Polki ciągle zarabiają zdecydowanie mniej niż Polacy, a na najwyższą pensję mogą liczyć pracownicy branży IT zatrudnieni w Warszawie. Jak kształtowały się pensje Polaków w 2011 roku? Gdzie i w jakich branżach nie warto szukać pracy?

branża dodano: 02.03.2012 19:09

Kto zarabia za dużo, a kto za mało? Co sądzą Polacy o dochodach różnych grup zawodowych?

Poruszamy dziś jeden z najbardziej interesujących, a zarazem kontrowersyjnych tematów. Kto zarabia za dużo, a kto za mało? Co sądzą Polacy o dochodach różnych grup zawodowych?

sondaż CBOS dodano: 21.05.2015 15:23

Ile zarabiają urzędnicy w ministerstwach?

Urzędnik w obojętnie jakim ministerstwie zarabia ponad średnią krajową. Co najwyżej pokrzywdzeni mogą się czuć urzędnicy pracujący w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i w resorcie kultury i dziedzictwa narodowego. Ci pracownicy są najgorzej opłacanymi urzędnikami spośród 18 ministerstw. Sprawdź, w jakim ministerstwie urzędnicy zarabiają najwięcej.

ministerstwa dodano: 05.04.2012 12:30

Ile wynosi ŚREDNIA PENSJA w Polsce?

Większośc Polaków ledwo wystarcza pieniędzy na przeżycie. Ale według GUS pensja nine jest wcale taka głodowa. Mówimy, jaka jest średnia pensja w Polsce. 

Główny Urząd Statystyczny dodano: 07.02.2012 11:38 | odpowiedz (1)

ILE ZARABIAJĄ POLACY? Gdzie zarabia się najwięcej?

Ile zarabiają Polacy? W których miastach płacą najlepiej? Jakie branże oferują największe dochody? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń dodano: 04.01.2012 07:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

ile zarabiają polacy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ile zarabiają polacy. Wszystko na temat ile zarabiają polacy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.