porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Joanna: jakie jest znaczenia imienia Joanna?

Czy imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie, osobowość albo cechy charakteru? Warto przyjrzeć się znanym nam imiennikom – mimo szeregu różnic można zaobserwować wśród nich zdumiewająco wiele cech wspólnych.

znaczenie imion dodano: 10.08.2014 17:33 | odpowiedz (2)

Klaudia: jakie jest znaczenie imienia Klaudia?

Niegdyś popularne, dziś rzadko nadawane dziewczynkom. Skąd pochodzi imię Klaudia i co tak naprawdę oznacza?

imię a charakter dodano: 13.08.2014 17:47

Dorota: jakie jest znaczenie imienia Dorota

Imię Dorota pochodzi z greki, a oznacza dar bogów. Nadawano jest kiedyś dzieciom bardzo wyczekiwanym. Osoby z tym imieniem mają silną wolę, są aktywne i uczuciowe. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

znaczenie imion dodano: 09.08.2014 11:25

Jakie imię dla dziecka? Jak wybierać imię dla dziecka? Najpopularniejsze imiona dla dzieci, znaczenie imion

Każda para oczekująca narodzin dziecka zadaje sobie pytanie: jakie imię wybrać dla dziecka? Często na tym tle dochodzi nawet do sprzeczek, ponieważ nie wszyscy przy wyborze imienia kierują się tymi samymi kryteriami. Czy o imieniu powinien decydować gustrodziców, a może do dyskusji powinny włączyć się osoby trzecie? Mówimy, czym kierować się przy wyborze imienia dla dziecka.

imię dla chłopca dodano: 10.08.2014 17:34

Jakie imię wybrać dla dziecka?

Imię, które od was dostanie dziecko, będzie nosiło przez całe dorosłe życie. Dlatego wybierając je, przyjmijcie perspektywę nie tylko kilku najbliższych lat. Nie zawsze warto ulegać modzie lub przesadnie wysilać się na oryginalność.

imię dla chłopca dodano: 19.01.2012 14:03 | odpowiedz (1)

Oliwia, Oliwi czy Oliwii – jak to się pisze, jak to się odmienia?

Jak się odmienia imię Oliwia? Oliwia – Oliwi, jak Sonia – Soni, Maja – Mai? Czy Oliwia – Oliwii, jak Klaudia – Klaudii? Podpowiadamy, jak pisać poprawnie .

odmiana nazwisk dodano: 14.01.2015 13:37

Jakie są najpupularniesze imiona nadawane w Polsce dzieciom?

Czy chcemy, by nasze dziecko nosiło takie imię, jak dziesięcioro innych w klasie lub w piaskownicy? Najwyraźniej tak, bo lista najpopularniejszych imion nie zmienia się w Polsce od ponad 10 lat.

córka dodano: 04.05.2015 09:56

Imię dla dziecka? Teraz możesz wszystko: Mercedes, Tahakiro lub Liam

Wybierasz imię dla dziecka? Jeśli zależy ci na tym, by Twoje dziecko miało nietypowe imię, możesz mu nadać chińskie, japońskie, meksykańskie, a także z innych stron świata. Teraz już wszystko (prawie) jest dozwolone

Imię dodano: 09.03.2015 11:37

Imiona dla dzieci. Co się zmieniło w prawie od 1 marca 2015?

Mała rewolucja w kwestii imion dla dziewczynek i imion dla chłopców nastąpiła 1 marca 2015 roku za sprawą ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego. Jakie zmiany dla rodziców wybierających imiona dla dzieci niesie nowy urzędowy projekt?

imię dla chłopca dodano: 12.03.2015 10:55

RANKING najpopularniejszych imion dla dzieci 2011!

Zgodnie z danymi Urzędu Stanu Cywilnego w Warszawie, w pierwszym półroczu 2011 roku liczba mieszkańców stolicy powiększyła się o 27 tys. dzieci. Najpopularniejszymi imionami w tym czasie były: Julia i Jan. Zobacz czym inspirują się rodzice i jakie jeszcze imiona znalazły się w pierwszej dziesiątce?

dzieci dodano: 12.01.2012 15:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

imię dla dziewczynki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. imię dla dziewczynki. Wszystko na temat imię dla dziewczynki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.