porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka posadzka na ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe w domu lub mieszkaniu wymaga odpowiedniej podłogi. Dobrze sprawdzą się materiały, które przewodzą ciepło i nie odkształcają się pod wpływem dużych zmian temperatury Zobacz, jaką podłogę możesz zamontować na instalacji ogrzewania podłogowego.

ogrzewanie podłogowe dodano: 19.09.2011 14:26

Jaka jest optymalna temperatura ogrzewanej podłogi?

Ogrzewanie podłogowe nie jest już żadną nowością ani fanaberią. To dla wielu osób podstawowe wyposażenie domu lub mieszkania. Musisz jednak wiedzieć, jaka jest maksymalna temperatura podłogi przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego.

ogrzewanie domu dodano: 21.11.2011 08:38

Ogrzewanie podłogowe. Jak przygotować podłoże pod ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe to wydajny i komfortowy system ogrzewania, ale pod warunkiem, że zostanie dobrze wykonane. Poprawki i usuwanie ewentualnych usterek po wykończeniu pomieszczeń są bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Podłoże pod ogrzewanie podłogowe

folia dodano: 21.06.2013 13:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

instalacja ogrzewania podłogowego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. instalacja ogrzewania podłogowego. Wszystko na temat instalacja ogrzewania podłogowego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.