porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Meble IKEA - czy warto kupić używane meble do pokoju dziecka?

Na rynku wtórnym dziecięce meble cieszą się dużą popularnością. Ma to związek z koniecznością dostosowania pokoju do wieku dziecka i zmieniających się potrzeb. Kupno używanych sprzętów wiąże się z pewnym ryzykiem, a kupując meble z IKEA warto mieć na uwadze kilka faktów, związanych z ich specyfiką.

meble dla dzieci dodano: 19.11.2011 16:36

Jak położyć panele podłogowe? Montaż paneli KROK po KROKU

Wbrew pozorom montaż paneli podłogowych nie jest taki trudny. Znając podstawowe zasady, uporasz się z nim w kilka godzin.

montaż dodano: 15.07.2015 13:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

instrukcja montażu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. instrukcja montażu. Wszystko na temat instrukcja montażu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.