porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto używa internetu? Kto i jak korzysta z internetu

Kto używa internetu? Myślicie, że 'wszyscy' jesteśmy podłączeni do sieci? To nieprawda. Co piąty Amerykanin deklaruje zerową styczność z internetem. Nie używają go ani w domu, ani w pracy. W większości są to osoby starsze (po 65. roku życia), ale i tak wynik robi wrażenie. A jak jest w Polsce i które witryny są najpopularniejsze? Kto i jak korzysta z internetu?

Diagnoza Społeczna 2011 dodano: 18.08.2011 14:06

Michelle Jenneke - o co tyle szumu? [wideo]

Bohaterka ostatnich dni serwisów sportowych i... dużo bardziej "niegrzecznych", Michelle Jenneke przyprawiła o rumieńce większą część widowni podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Europy Juniorów odbywających się w Barcelonie...

michelle jenneke dodano: 23.07.2012 13:53 | odpowiedz (1)

Z jakiego polityka najchętniej się śmiejemy?

Z jakiego polityka najchętniej śmieją się Polacy? Kto jest królem internetu, kabaretowychh skeczów? Czy to Donald Tusk, Bronisław Komorowski czy może Jarosław Kaczyński? Kto najbardziej inspiruje twórców dowcipów politycznych?

Bronisław Komorowski dodano: 08.08.2013 16:06

Czy rodzice zmarłej Madzi z Sosnowca należą do sekty?

Matka zmarłej Madz,i choć jeszcze nie stanęła przed sądem a więc nie została skazana, już została poddana ostrej krytyce społecznej. Ostatnio coraz więcej przykrych słów pada także pod adrsem ojca dziecka. Internauci sugerują, że rodzice zmarłej dziewczynki należeli do sekty. Sprawdź, na jakiej podstawie internauci snują takie domysły.

Bartłomiej Wiśniewski dodano: 16.02.2012 12:40 | odpowiedz (2)

Gdzie można oglądać polskie SERIALE ZA DARMO? Prawo Agaty, Julia - gdzie obejrzeć bezpłatnie?

Nie masz telewizji, ale mimo to chciałbyś obejrzeć polskie seriale i to za darmo. To możliwe, jeśli tylko masz sprawny i w miarę szybki internet. Wystarczy tylko, że wiesz, gdzie szukać ulubionych seriali.

bezpłatne oglądanie dodano: 23.05.2012 07:39 | odpowiedz (1)

Kto z polskich artystów protestuje przeciwko ACTA?

Choć ACTA ma chronić prawa autorów i wykonawców większość z nich, także w naszym kraju jest przeciwko wejściu w życie tej umowy. Zbigniew Hołdys i Krzysztof Cugowski jako jedni z pierwszych przyznali, że chcą podpisania ACTA. 

ACTA co to jest dodano: 30.01.2012 15:34

Czy mogę zwrócić towar zakupiony przez internet? ZAKUPY PRZEZ INTERNET a zwrot towaru

Gdy kupujesz przez Internet masz 10 dnia na  zwrot towaru i odzyskanie pieniędzy. Zwrot przedmiotu i odstąpienie od umowy  może nastąpić nawet wtedy, gdy towar nie ma wady. Nie zawsze to prawo obowiązuje - sprawdź kiedy nie. Zobacz jak zwrócić towar zakupiony przez Internet?

allegro dodano: 30.10.2011 16:25

ACTA - CO TO JEST? Na czym polega umowa handlowa ACTA? Czy ACTA ogranicza WOLNOŚĆ w internecie?

ACTA rozpala ogromne emocje, nie tylko w internecie. ACTA Anti-Counterfeiting Trade Agreement, umowa handlowa, której głównym założeniem jest walka z piractwem w sieci i ochrona właśności intelektualnej. Co to jest ACTA? Dlaczego internauci przekonują, że porozumienie, które Polska podpisała 26 stycznia 2012 roku narusza wolność w internecie?

ACTA dodano: 23.02.2012 22:57 | odpowiedz (42)

Co grozi za ŚCIĄGANIE PLIKÓW bez praw autorskich i ich rozpowszechnianie?

Mało kto wie co teraz grozi za ściąganie filmów czy gier z Internetu. Czy ACTA coś zmieni? Co grozi za nielegalne ściąganie plików z internetu. Ściągaj filmy za darmo, korzystaj z darmowych programów do ściągania... - czym to grozi?

 

ACTA dodano: 13.02.2012 09:21 | odpowiedz (1)

Co to jest GOOGLE STREET VIEW? Od kiedy możesz nie ruszając się z domu zobaczyć całą WARSZAWĘ?

Wielki Brat z powieści "1984" George'a Orwella ma się jak najlepiej. Google Street View, czyli miliony zdjęć z całego świata, są do obejrzenia w sieci. Od 22 marca można w nich podglądać również stolicę Polski.

google dodano: 16.04.2012 07:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

INTERNET szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. INTERNET. Wszystko na temat INTERNET na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.