porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Inwestycja w nieruchomości. Jakie mieszkania kupowane są najczęściej?

Coraz więcej osób zamiast bankowych lokat wybiera inwestycje w nieruchomości. Jakie mieszkania cieszą się największym wzięciem? Wciąż małe, ale rośnie zainteresowanie lokalami powyżej 50 mkw.

mieszkanie pod wynajem dodano: 27.05.2015 15:17

INWESTYCJA W WHISKY. Od czego zależy cena whisky?

Whisky w cenie limuzyny? To możliwe. Ceny najdroższych butelek mogą przyprawić o zawrót głowy. Co w whisky najbardziej cenią kolekcjonerzy? Od czego zależy cena whisky? Jaką kwotą trzeba mieć, by inwestować w ten trunek?

alkohol dodano: 02.03.2012 07:19

JAK SKUTECZNIE OSZCZĘDZAĆ? Pięć praktycznych rad na skuteczne oszczędzanie pieniędzy

Oszczędzanie to trudna sztuka, która opanowali nieliczni. Najczęściej kończy się na postanowieniu i niekonsekwencji. Trzymając się kilku prostych zasad, zwiększysz swoje szanse na odłożenie zakładanej sumy. Mówimy, jak skutecznie oszczędzać.

emerytura dodano: 02.03.2012 06:50 | odpowiedz (4)

Jak znaleźć dobrego maklera? [SPRAWDZONE RADY]

Zanim powierzymy swoje pieniądze giełdowemu maklerowi, musimy się czegoś o nim dowiedzieć. Jak z nim rozmawiać? Oto kilka wskazówek.

giełda dodano: 21.11.2014 11:38

POLISA INWESTYCYJNA CZY NA ŻYCIE. Jaką polisę wybrać dla dziecka?

Wiele osób już w chwili urodzenia dziecka zaczyna oszczędzać z myślą o jego przyszłości. Takie pieniądze mogą być wykorzystane na sfinansowanie studiów, wesela czy zakupu mieszkania. Jaki produkt inwestycyjny wybrać? Co przyniesie najwięcej korzyści?

dziecko dodano: 04.11.2011 07:34 | odpowiedz (1)

Jak i czy zacząć inwestować w nieruchomości? Dla kogo, kiedy zacząć, ile zarobię?

Jak i czy zacząć inwestować w nieruchomości? Nieruchomości pozostają dobrą inwestycją. Teraz, kiedy ceny mieszkań i domów spadają, jest szansa na udane zakupy. Od czego zacząć inwestowanie w nieruchomości? Nieruchomości - dla kogo? jak zacząć? ile zarobię?

Inwestycje w Nieruchomość dodano: 31.03.2013 23:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

inwestowanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. inwestowanie. Wszystko na temat inwestowanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.