porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co?

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co? Jest jeszcze wiele dóbr, które mogą przynieść spory zysk. Sprawdź, w co zainwestować zgromadzone pieniądze, aby mieć z nich jeszcze więcej korzyści.

DIAMENT dodano: 14.05.2015 11:32

Gdzie kupić sztabki złota po cenie takiej samej jak w Mennicy Polskiej?

W 1200 oddziałach PKO Banku Polskiego można nabywać sztabki złota w cenie, takiej jak, w Mennicy Polskiej. Najczęściej kupowane są sztabki o gramaturze 1 g. W ciągu niespełna miesiąca bank sprzedał już złoto o wartości ponad 500 tysięcy złotych. W ofercie znajdują się sztabki złota najczystszej próby.

bank dodano: 13.01.2015 14:03

INWESTYCJA W WHISKY. Od czego zależy cena whisky?

Whisky w cenie limuzyny? To możliwe. Ceny najdroższych butelek mogą przyprawić o zawrót głowy. Co w whisky najbardziej cenią kolekcjonerzy? Od czego zależy cena whisky? Jaką kwotą trzeba mieć, by inwestować w ten trunek?

alkohol dodano: 02.03.2012 07:19

Jakie będą CENY DZIAŁEK? Czy ziemia podrożeje?

W Polsce buduje się coraz więcej dróg i autostrad. Nowe połączenia wpłyną na ceny działek, szczególnie tam, gdzie poprawią się połączenia z największymi miastami w Polsce. Czy ziemia to dobra inwestycja? Gdzie można spodziewać się wzrostów cen ziemi?

autostrada dodano: 02.03.2012 12:14 | odpowiedz (2)

Jak i w co inwestować?

Każdy chce mieć tyle pieniędzy, by wystarczało mu na podstawowe potrzeby i wygodne życie. Każdy więc stara się znaleźć sposób na pomnożenie dochodów. Najlepiej, żeby pieniądze po prostu same się mnożyły, pączkowały jak drożdże. Tylko jak to zrobić?

bank dodano: 05.01.2012 14:07

Korzyści płynące z kolekcjonowania plakatów.

O różnicy między kolekcjonowaniem a zbieractwem, o przyjemnościach i korzyściach płynących z gromadzenia sztuki oraz o tym, czy trzeba być bogatym, żeby zostać kolekcjonerem plakatów - opowiada Magdalena Sosenko, właścicielka internetowego antykwariatu Grafiteria.
kolekcja dodano: 03.09.2013 14:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Pieczyński - kim jest nowy redaktor naczelny Faktów TVN?

Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, najprawdopodobniej został ...

inwestycja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. inwestycja. Wszystko na temat inwestycja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.