porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co?

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co? Jest jeszcze wiele dóbr, które mogą przynieść spory zysk. Sprawdź, w co zainwestować zgromadzone pieniądze, aby mieć z nich jeszcze więcej korzyści.

DIAMENT dodano: 14.05.2015 11:32

Gdzie kupić sztabki złota po cenie takiej samej jak w Mennicy Polskiej?

W 1200 oddziałach PKO Banku Polskiego można nabywać sztabki złota w cenie, takiej jak, w Mennicy Polskiej. Najczęściej kupowane są sztabki o gramaturze 1 g. W ciągu niespełna miesiąca bank sprzedał już złoto o wartości ponad 500 tysięcy złotych. W ofercie znajdują się sztabki złota najczystszej próby.

bank dodano: 13.01.2015 14:03

INWESTYCJA W WHISKY. Od czego zależy cena whisky?

Whisky w cenie limuzyny? To możliwe. Ceny najdroższych butelek mogą przyprawić o zawrót głowy. Co w whisky najbardziej cenią kolekcjonerzy? Od czego zależy cena whisky? Jaką kwotą trzeba mieć, by inwestować w ten trunek?

alkohol dodano: 02.03.2012 07:19

Jakie będą CENY DZIAŁEK? Czy ziemia podrożeje?

W Polsce buduje się coraz więcej dróg i autostrad. Nowe połączenia wpłyną na ceny działek, szczególnie tam, gdzie poprawią się połączenia z największymi miastami w Polsce. Czy ziemia to dobra inwestycja? Gdzie można spodziewać się wzrostów cen ziemi?

autostrada dodano: 02.03.2012 12:14 | odpowiedz (2)

Jak i w co inwestować?

Każdy chce mieć tyle pieniędzy, by wystarczało mu na podstawowe potrzeby i wygodne życie. Każdy więc stara się znaleźć sposób na pomnożenie dochodów. Najlepiej, żeby pieniądze po prostu same się mnożyły, pączkowały jak drożdże. Tylko jak to zrobić?

bank dodano: 05.01.2012 14:07

Korzyści płynące z kolekcjonowania plakatów.

O różnicy między kolekcjonowaniem a zbieractwem, o przyjemnościach i korzyściach płynących z gromadzenia sztuki oraz o tym, czy trzeba być bogatym, żeby zostać kolekcjonerem plakatów - opowiada Magdalena Sosenko, właścicielka internetowego antykwariatu Grafiteria.
kolekcja dodano: 03.09.2013 14:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

inwestycja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. inwestycja. Wszystko na temat inwestycja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.