porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co piosenkarka IWONA WĘGROWSKA miała wspólnego z seksaferą Joanny B.?

Wypływają kolejne szczegóły seksafery na szczytach polskiego showbiznesu. W akcie oskarżenia znajduje się informacja o tym, że piosenkarka Iwona Węgrowska była brała udział w wyjazdach organizowanych przez Joannę B.!

córka borysewicza dodano: 21.01.2013 13:29 | odpowiedz (1)

Kim jest mąż Iwony Węgrowskiej - Kris Madeyski?

Piosenkarka Iwona Węgrowska, która niedawno zamieszana była w seks aferę z udziałem polskich modelek, wyszła za mąż. Wybrankiem jej serca jest Kris Madeyski.

Iwona Węgrowska ślub dodano: 05.04.2013 17:47 | odpowiedz (2)

Kim jest IWONA WĘGROWSKA?

Mówi się, że to jedna z najbardziej atakowanych celebrytek w Polsce. Czy Iwona Węgrowska oprócz krągłych, wydatnych piersi ma coś do zaoferowania? Poznaj jej ciekawe przygody i dorobek artystyczny. Mówimy, kim jest Iwona Węgrowska

bar dodano: 03.10.2012 16:57

Nowy chłopak Dody — kim jest? Co o nim wiemy?

Związki Dody budzą ogromne emocje, które piosenkarka sama uwielbia podsycać. Z ostatnim partnerem, Błażejem Szychowskim, piosenkarka rozstała się dwa lata temu, chociaż para widywana była jeszcze później razem. Teraz celebrytka zwróciła uwagę mediów zdjęciami, które zamieściła na swoim facebookowym profilu. Widać na nich postawnego bruneta. Kim jest?

chłopak dodano: 14.12.2014 10:41

Iwona Węgrowska została twarzą maseczek. Ile zarobi?

Szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Iwony Węgrowskiej. Artystka została twarzą maseczek i zgarnie 80 tys zł.

maseczki dodano: 26.08.2014 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...

Iwona Węgrowska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Iwona Węgrowska. Wszystko na temat Iwona Węgrowska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.