porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ocieplenie domu metodą natryskową. Czym i jak to się robi?

Obok płyt i mat izolacyjnych do ociepleń stosowane są również produkty natryskiwane i nadmuchiwane. To masy, włókna lub granulaty aplikowane zazwyczaj specjalnymi agregatami, co wymaga zatrudnienia wykwalifikowanej ekipy wykonawczej.

natrysk dodano: 28.05.2015 12:07

Jak ocieplić dom? Dlaczego ocieplenie domu lepiej układać od zewnątrz?

Dlaczego lepiej ocieplić dom od zewnątrz? Mur ocieplony z zewnątrz jest mniej narażony na skrajne temperatury - bardzo niskie w zimie i wysokie latem. Ponadto tak zamocowane ocieplenie nie zabiera cennej przestrzeni wewnątrz domu.

docieplenie budynku dodano: 03.01.2013 15:40 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

izolacja domu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. izolacja domu. Wszystko na temat izolacja domu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.