porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest AGNIESZKA PACHCIARZ, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia?

Agnieszka Pachciarz, wiceminister zdrowia została nową prezes Narodowego Funduszu Zdrowia. Zastąpiła na tym stanowisku zdymisjonowanego Jacka Paszkiewicz. Kim jest Agnieszka Pachciarz? Co o niej wiemy?

Agnieszka Pachciarz dodano: 18.12.2013 07:48

Kto może odwołać prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia? Dlaczego premier odwołał szefa NFZ Jacka Paszkiewicza?

Jacek Paszkiewicz nie jest już prezesem NFZ. Premier Donald Tusk odwołał z funkcji Narodowego Funduszu Zdrowia Paszkiewicza, który szefował funduszem od pięciu lat. Dlaczego premier odwołał szefa NFZ? Kto może odwołać prezesa NFZ?

minister zdrowia dodano: 06.06.2012 13:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

Jacek Paszkiewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Jacek Paszkiewicz. Wszystko na temat Jacek Paszkiewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.