porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Gdzie zorganizować przyjęcie?

Najczęściej jemy w kuchni lub jej pobliżu. Jest to dobre rozwiązanie na śniadanie lub niezobowiązującą kolację z przyjaciółmi. Jednak urządzenie bardziej oficjalnego przyjęcia w miejscu, gdzie się gotuje i zmywa, stanowi prawdziwe wyzwanie. Co nie znaczy, że nie jest możliwe. Ale w końcu ceremonialnych gości możemy zaprosić do restauracji, a w domu mieć przytulnie, rodzinnie i bez zbędnych ceregieli. Nie mówiąc już o tym, że do współczesnych obyczajów weszło wspólne gotowanie w gronie znajomych.

gotowanie dodano: 10.12.2013 07:40

Jak urządzić jadalnię?

Nie zastąpi jej największa wyspa ani najpiękniejszy barek. Zdecyduj się na prawdziwą - ze stołem i wygodnymi krzesłami ustawionymi w kręgu światła. Jadalnia dobrze urządzona nie tylko sprzyja życiu towarzyskiemu, ale też konsoliduje rodzinę. Może być najmilszym miejscem w domu. Rzadko kiedy możemy poświęcić na nią osobne pomieszczenie. Zazwyczaj jest częścią kuchni i salonu. Najczęściej tworzy ją stół i krzesła, ale jeśli masz dosyć miejsca, postaw obok bufet, kredens albo chociaż mały pomocnik.

krzesła dodano: 23.10.2013 08:12

Jak zaplanować OŚWIETLENIE KUCHNI i JADALNI?

Najczęściej spotykanym obecnie rozwiązaniem jest otwieranie kuchni na salon oraz łączenie jej z jadalnią. W takim przypadku oświetlenie, oprócz funkcji praktycznej, służy do wyodrębniania z otwartej przestrzeni poszczególnych stref funkcjonalnych i akcentowania ich odrębności. Podpowiadamy, jak zaaranżować oświetlenie kuchni i jadalni.

jak oświetlić jadalnię dodano: 29.01.2013 11:08

Jadalnia dla dużego psa [Zrób to sam]

Masz w domu dużego pasa? W takim razie wiesz, że jedzenie z miski ustawionej nisko na podłodze nie jest dla niego wygodne. Dzięki tej instrukcji wykonasz samodzielnie stanowisko do karmienia, które ułatwi psu spożywanie posiłków i picie wody, a przy okazji ozdobi psi kącik. Zobacz, jak to zrobić.

miska dodano: 10.07.2015 13:38

Jaki STÓŁ wybrać do JADALNI: prostokątny czy okrągły? JAK URZĄDZIĆ JADALNIĘ?

Stół, przy którym zmieszczą się wszyscy bliscy, to serce każdego domu. Jaki stół wybrać do jadalni, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania - prostokątny czy okrągły? Jakie są ich wady i zalety? Jak urządzić jadalnię?

gdzie ustawić stół dodano: 28.05.2012 12:33

Jak dopasować stół i krzesła do wnętrza?

Pożegnaliśmy modę na „szybkie jedzenie”, wróciliśmy do celebrowania posiłków, najchętniej w większym gronie, szczególnie w święta. Podstawa sukcesu to dobry stół i wygodne krzesła. Co zrobić, by ze sobą grały?

aneks jadalny dodano: 12.01.2015 12:13

15 pomysłów na aranżację salonu z jadalnią [GALERIA ZDJĘĆ]

W polskiej rzeczywistości mieszkaniowej salon połączony z aneksem jadalnym to codzienność. Warunki mieszkaniowe narzucają to rozwiązanie. Podajemy kilkanaście pomysłów na sprytne, piękne i praktyczne połączenie aneksu wypoczynkowego ze stołem.

aranżacja wnętrza dodano: 05.06.2014 13:21 | odpowiedz (1)

Jak połączyć w jadalni styl klasyczny i naturalne materiały? Jakie kolory i dodatki są ważne?

Elementy rustykalne zarówno o nowoczesnej, jak i stylizowanej formie ładnie wyglądają zestawione z przedmiotami o klasycznym kształcie i dekoracji. Połączenie naturalności i tradycji dobrze robi wnętrzu. Jak zatem powinno się łączyć styl klasyczny z naturalnymi materiałami?

aranżacja wnętrza dodano: 21.05.2013 15:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

jadalnia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jadalnia. Wszystko na temat jadalnia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.