porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy najlepiej kupować oscypki?

Oscypki, które kupujemy w górach, czasami są oscypkami, ale tylko z nazwy. Tymi prawdziwymi z owczego mleka możemy się delektować tylko kilka miesięcy w roku. Kiedy kupić najlepsze oscypki radzi nam Jagna Marczułajtis, snowboardzistka i gwiazda programu "Taniec z gwiazdami".

góry dodano: 19.09.2011 18:32

Dlaczego Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetu organizacyjnego ZIO Kraków 2022?

Jagna Marczułajtis zrezygnowała z przewodniczenia komitetowi organizacyjnemu, który zajmował się przygotowywaniem kandydatury Krakowa do Igrzysk Olimipijskich w 2022. Co stało za decyzją Jagny Marczułajtis?

andrzej walczak dodano: 12.04.2014 15:08

Andrzej Walczak, mąż Jagny Marczułajtis – kim jest?

Po rozwodzie z pierwszym mężem Jagna Marczułajtis myślała, że już nigdy się nie zakocha. Na jej drodze stanął jednak Andrzej Walczak, z którym sportsmenka związana jest od 2007 roku. Mówimy, kim jest Andrzej Walczak, drugi mąż Jagny Marczułajtis.

andrzej walczak dodano: 11.04.2014 10:21 | odpowiedz (1)

Jagna Marczułajtis - kim jest? [KARIERA, POLITYKA, RODZINA]

Od 4 lat Jagna Marczułajtis aktywnie udziela się w polityce. Jedna z najlepszych snowboardzistek w Polsce jest Przewodniczącą Parlamentarnego Zespołu Olimpijskiego. Mówimy, kim jest Jagna Marczułajtis.

jagna marczułajtis informacje dodano: 25.02.2014 11:25

JAGNA MARCZUŁAJTIS-WALCZAK, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Zakopanego. Zobacz SYLWETKĘ posła

Jagna Marczułajtis-Walczak, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 13 (OKW Kraków). Jedna z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek i gwiazda sportów zimowych w tej kadencji zadebiutuje w sejmowych ławach.

OKRĘG WYBORCZY W KRAKOWIE dodano: 03.11.2011 20:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA

Jeremy Clarkson, którego zobaczyć można w Top Gear, to angielski ...

Jagna Marczułajtis szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Jagna Marczułajtis. Wszystko na temat Jagna Marczułajtis na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.