porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak obliczyć dni płodne? Ile trwa cykl miesiączkowy?

Dni płodne wcale nie jest łatwo obliczyć, bo tak naprawdę wszystko może zaburzyć ich pojawienie się. Są podobno kobiety, które potrafią wyczuć moment, gdy pęka ich pęcherzyk Graafa, ale zazwyczaj obliczenie dni płodnych wymaga znajomości matematyki, albo skorzystania z kalkulatora w internecie.

dni płodne dodano: 10.06.2012 00:53

Jak dochodzi do zapłodnienia?

Zapłodnienie wymaga spotkania komórki jajowej i plemnika. Jak do tego dochodzi? Jakie warunki muszą być spełnione, by doszło do zapłodnienia?

komórka jajowa dodano: 21.05.2015 14:11

Miesiączka - pytania i odpowiedzi. Co trzeba wiedzieć o dniach płodnych, PMS i bolesnych miesiączkach?

W czasie miesiączki w kobiecym ciele na skutek zmian hormonalnych pojawia się wiele problemów fizycznych i psychicznych. Zwykle to PMS, dolegliwości bólowe, wahania nastroju, osłabienie organizmu, nieregularny bądź regularny cykl miesiączkowy, obfite lub skąpe krwawienia. O czym mogą one świadczyć?

cykl miesiączkowy dodano: 21.12.2012 10:47 | odpowiedz (1)

Test owulacyjny - jak działa i kiedy warto korzystać?

Test owulacyjny służy do wyznaczenia dnia owulacji, a tym samym określenia wystąpienia dni płodnych. Zwykle na jego stosowanie decydują się kobiety, które chcą zajść w ciążę, a nie odczuwają żadnych objawów owulacji (np. ból w podbrzuszu) albo mają nieregularne miesiączki.

dni płodne test dodano: 03.04.2013 14:18 | odpowiedz (1)

Jak rozpoznać oznaki OWULACJI? Jakie objawy jajeczkowania?

Dla kobiet wiedza, czy akurat mają czy nie dni płodne jest niezwykle istotna. Zarówno dla tych, które bardzo pragną zajść w ciążę, jak i tych, które chcą jej uniknąć.

ciąża dodano: 04.07.2012 10:26 | odpowiedz (5)

Jak rozpoznać OZNAKI OWULACJI? Czy wiesz, kiedy masz DNI PŁODNE?

Chcesz uniknąć niepożądanej ciąży albo, przeciwnie – starasz się o dziecko? Dobrze, żebyś umiała rozpoznać moment owulacji, czyli inaczej - jajeczkowania. To pozwoli ci ustalić, kiedy jesteś w fazie największej płodności. Zobacz kalkulator dni płodnych i niepłodnych.

ból owulacyjny dodano: 28.05.2012 06:30 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

jajeczkowanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jajeczkowanie. Wszystko na temat jajeczkowanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.