porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak badać piersi? Profilaktyka raka piersi

Przede wszystkim sprawdzaj je sama. Twoje palce są niczym czułe narzędzie diagnostyczne. Możesz nimi wyczuć guzek średnicy jednego centymetra. Jest tylko jeden warunek. Samobadanie piersi musi być wykonywane regularnie, co miesiąc, i prawidłowo, abyś mogła rozpoznać w nich niepokojącą zmianę.

badanie piersi dodano: 06.02.2013 08:45

Jak przeprowadzić SAMOBADANIE PIERSI?

Każda kobieta powinna raz w miesiącu sama skontrolować swoje piersi. Takie badanie może przyśpieszyć wykrycie niebezpiecznego guzka i uratować życie.

brodawki dodano: 07.02.2012 09:56 | odpowiedz (2)

SAMOBADANIE PIERSI. Jak prawidłowo badać piersi?

Każda zmiana w piersiach może być niebezpieczna. Im szybciej ją wykryjesz, tym lepiej. Nie czekaj więc na kolejną wizytę u lekarza, tylko stań przed lustrem i upewnij się, że jesteś zdrowa.

badanie mammograficzne dodano: 19.12.2012 13:45

Piersi - badanie. Jak badać piersi? Badanie piersi - sprawdzone rady

BADANIE PIERSI. Rak piersi to najczęściej występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Im wcześniej się go wykryje, tym większe szanse na wyleczenie. Dlatego należy często badać piersi. Jak wykonać samobadanie piersi? Oto sprawdzone porady

badanie palpacyjne piersi dodano: 12.05.2013 10:50

Jak i kiedy badać piersi, żeby uchronić się przed rakiem?

Sprawdź, jak samemu zmniejszyć ryzyko za późnego wykrycia raka piersi.

badanie palpacyjne dodano: 04.02.2014 12:50

Czy wiesz, że samobadanie piersi zajmuje tylko kilka minut?

Regularne samobadanie to podstawa profilaktyki raka piersi. Zajmie ci ono tylko kilka minut w miesiącu. To niewiele, biorąc pod uwagę, że stawką jest życie.

badanie piersi dodano: 16.09.2012 20:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

JAK BADAĆ PIERSI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. JAK BADAĆ PIERSI. Wszystko na temat JAK BADAĆ PIERSI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.