porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

e-konsulat. Jak zapewnić sobie opiekę konsularną w podróży zagranicznej?

Jeśli wybierasz się za granicę w rejony, gdzie zdarzają się zamieszki na tle politycznym bądź występują takie zjawiska, jak trzęsienia ziemi czy powodzie, sprawdź adres i numer telefonu polskiej placówki konsularnej. A najlepiej jeszcze przed wyjazdem zgłoś go w e-Konsulacie. System Zdalnej Rejestracji - e-Konsulat - jak działa?

e-Konsulat dodano: 13.06.2013 11:11

Jak bezpiecznie podróżować po różnych regionach świata i unikać złych przygód?

Wyjechać na wakacje to nie problem. Ale trzeba jeszcze wrócić w dobrym zdrowiu. Podpowiadamy co zrobić, by zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży i jak zachowywać się rozsądnie na każdym kontynencie. Przed daleką podróżą sprawdź, czy wiesz jakich niebezpieczeństw powinieneś unikać w kraju, do którego się wybierasz?

bezpieczeństwo dodano: 17.09.2012 14:38 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

jak bezpiecznie podróżować szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak bezpiecznie podróżować. Wszystko na temat jak bezpiecznie podróżować na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.