porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

e-konsulat. Jak zapewnić sobie opiekę konsularną w podróży zagranicznej?

Jeśli wybierasz się za granicę w rejony, gdzie zdarzają się zamieszki na tle politycznym bądź występują takie zjawiska, jak trzęsienia ziemi czy powodzie, sprawdź adres i numer telefonu polskiej placówki konsularnej. A najlepiej jeszcze przed wyjazdem zgłoś go w e-Konsulacie. System Zdalnej Rejestracji - e-Konsulat - jak działa?

e-Konsulat dodano: 13.06.2013 11:11

Jak bezpiecznie podróżować po różnych regionach świata i unikać złych przygód?

Wyjechać na wakacje to nie problem. Ale trzeba jeszcze wrócić w dobrym zdrowiu. Podpowiadamy co zrobić, by zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży i jak zachowywać się rozsądnie na każdym kontynencie. Przed daleką podróżą sprawdź, czy wiesz jakich niebezpieczeństw powinieneś unikać w kraju, do którego się wybierasz?

bezpieczeństwo dodano: 17.09.2012 14:38 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

jak bezpiecznie podróżować szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak bezpiecznie podróżować. Wszystko na temat jak bezpiecznie podróżować na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.