porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SKUTECZNA DIETA. Co jeść, by nie przytyć? Jak jeść, żeby nie przytyć?

Jeśli masz skłonności do tycia i ustawicznie walczysz z nadmiarem kilogramów, nie licz na diety-cud. One zwykle pogarszają sprawę, bo przyczyniają się do efektu jo-jo. Lepiej zmienić nawyki żywieniowe, czyli to, co jemy i jak jemy. Z jakiej diety skorzystać: dieta białkowa, dieta odchudzająca, dieta warzywna i owocowa, dieta cholesterolowa, dieta według grupy krwi, dieta zdrowie.

błonnik dodano: 23.05.2012 10:01 | odpowiedz (1)

Jak w towarzystwie jeść poszczególne potrawy? Jak nie ubrudzić siebie i stołu?

Aby dobrze wypaść podczas uroczystego obiadu należy zadbać o każdy szczegół. Powinniśmy zachować umiar, nie tylko w piciu, ale też jedzeniu. Czy wiesz jak kulturalnie jeść zupę, spaghetti, pizzę lub sałatkę? Poznaj zasady konsumpcji poszczególnych dań.

dobre maniery dodano: 27.04.2016 16:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

jak jeść szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak jeść. Wszystko na temat jak jeść na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.