porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak jeść SUSHI? Jak posługiwać się pałeczkami?

Tradycyjna japońska potrawa podbiła podniebienia polskich smakoszy. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, a chcieliby rozpocząć swoją przygodę z sushi, radzimy zapoznać się z naszym miniporadnikiem.

jak jeść sushi dodano: 20.12.2012 09:20

Jak w towarzystwie jeść poszczególne potrawy? Jak nie ubrudzić siebie i stołu?

Aby dobrze wypaść podczas uroczystego obiadu należy zadbać o każdy szczegół. Powinniśmy zachować umiar, nie tylko w piciu, ale też jedzeniu. Czy wiesz jak kulturalnie jeść zupę, spaghetti, pizzę lub sałatkę? Poznaj zasady konsumpcji poszczególnych dań.

dobre maniery dodano: 27.04.2016 16:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Maciejczyk: kim była stewardesa z tupolewa?

Babara Maciejczyk to stewardesa z prezydenckiego Tu-154M, która przed katastrofą ...

jak jeść pałeczkami szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak jeść pałeczkami. Wszystko na temat jak jeść pałeczkami na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.