porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Leki na KACA: ALKA SELTZER i ALKA PRIM - czym się różnią, działanie, wskazania, skład, cena

Alka-Prim, Alka-Seltzer - na co? Razem z Mówimy jak dokonać porównania Alka-Prim i Alka-Seltzer. Stosujesz je, żeby zabić kaca, ale nie wiesz, czym się rożnią? Sprawdź skład, działanie i cenę leków Alka-Prim oraz Alka-Seltzer.

alka-prim dodano: 06.09.2013 10:17 | odpowiedz (1)

Jak leczyć zatrucie alkoholem: domowe metody na kaca

Wypicie zbyt dużej dawki alkoholu, w dodatku w krótkim czasie, może spowodować zatrucie alkoholowe, czyli popularnego kaca. Typowe objawy zatrucia to: nadwrażliwość na dźwięki, uporczywe pragnienie, ból głowy, nudności, dolegliwości żołądkowe.

co na kaca dodano: 21.06.2016 13:28

Sposoby na kaca. Jak się nie upić? Jak leczyć chorobę filipińską?

Eleganckie określenia typu kac czy choroba filipińska nie są w stanie ukryć faktu, że po prostu nadużyliśmy trunków, czego następstwem jest zatrucie alkoholem. Zdarza się, że alkohol wprawia nas w tak świetny nastrój, że tracimy nad nim kontrolę i budzimy się rano z kacem. Jak złagodzić jego objawy?

choroba filipińska dodano: 07.07.2016 15:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Szydło szefowa sztabu komitetu wyborczego Andrzeja Dudy, posłanka na ...

jak leczyć kaca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak leczyć kaca. Wszystko na temat jak leczyć kaca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.