porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Dieta odpowiednia DLA DZIECKA: Jak powinny jeść dzieci, aby nie były grubasami?

Problemy z otyłością u dzieci coraz częściej zaczynają dotykać również młodych Polaków. Jak zadbać, by nasze pociechy nie zostały grubasami?

dieta dzieci dodano: 12.11.2013 21:26

Cukier dzieci nie krzepi - dlaczego każdy rodzić powinien przeczytać ten poradnik?

Każde dziecko uwielbia słodkości, deserki i smaczne przekąski. Nie każdy wie, że nadmiar cukru szkodzi dzieciom i hamuje ich prawidłowy rozwój. Poradnik Cukier dzieci nie krzepi pomoże w prosty sposób ograniczyć cukier w diecie dziecka i zastąpić go pysznym i zdrowym posiłkiem.

cukier jakie choroby dodano: 05.07.2013 13:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

jak odchudzić dziecko szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak odchudzić dziecko. Wszystko na temat jak odchudzić dziecko na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.