porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dieta odpowiednia DLA DZIECKA: Jak powinny jeść dzieci, aby nie były grubasami?

Problemy z otyłością u dzieci coraz częściej zaczynają dotykać również młodych Polaków. Jak zadbać, by nasze pociechy nie zostały grubasami?

dieta dzieci dodano: 12.11.2013 21:26

Cukier dzieci nie krzepi - dlaczego każdy rodzić powinien przeczytać ten poradnik?

Każde dziecko uwielbia słodkości, deserki i smaczne przekąski. Nie każdy wie, że nadmiar cukru szkodzi dzieciom i hamuje ich prawidłowy rozwój. Poradnik Cukier dzieci nie krzepi pomoże w prosty sposób ograniczyć cukier w diecie dziecka i zastąpić go pysznym i zdrowym posiłkiem.

cukier jakie choroby dodano: 05.07.2013 13:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015: IDA. Agata Kulesza - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agata Kulesza-Figurska jest jedną z lepiej rozpoznawalnych polskich aktorek. Przez ...

jak odchudzić dziecko szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak odchudzić dziecko. Wszystko na temat jak odchudzić dziecko na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.