porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ciepła woda z kotła. Jak oszczędnie i ekologicznie ogrzewać wodę użytkową?

Do ogrzewania wody użytkowej może posłużyć kocioł gazowy lub olejowy, który będzie również ogrzewał dom. Aby jednak jego praca była jak najbardziej wydajna, a ogrzewanie generowało jak najniższe koszty, warto wybrać kocioł kondensacyjny. Sprawdź, jakie są zalety takich kotłów.

ciepła woda użytkowa dodano: 03.10.2012 13:41

Kolektory słoneczne. Ile można zaoszczędzić z pomocą kolektorów?

Kolektory słoneczne zamontowane na dachu są w dzisiejszych czasach wizytówką domu energooszczędnego i ekologicznego. W naszym klimacie służą one głównie do przygotowywania c.w.u., wykorzystując w tym celu energię promieniowania słonecznego. Dlaczego warto ogrzewać wodę użytkową z pomocą kolektorów?

ciepła woda użytkowa dodano: 04.10.2012 16:52

Freeganizm - czym jest? Poznaj idee freeganizmu.

Wydawałoby się, że dziś nie ma ucieczki od konsumpcyjnego stylu życia. Omamieni wszechobecnymi reklamami kupujemy produkty, których wcale nie potrzebujemy. Podążamy za trendami, pragniemy posiadać, wierząc, że więcej znaczy lepiej. A gdyby spróbować żyć inaczej? Freeganie znaleźli niekonwencjonalne rozwiązanie. Zobacz, co to jest i na czym polega freeganizm?

antykonsumpcyjny styl życia dodano: 22.06.2016 17:48

Jak zaoszczędzić na Wielkanocy - 5 sposobów

Znowu martwisz się, że musisz wydać kilkaset złotych na Wielkanoc. Przedstawiamy wam kilka sprytnych sposobów, jak sprawić, żeby święta nie były takie kosztowne.

święta dodano: 02.04.2015 13:08

Jak zacząć oszczędzać?

Nie musisz zarabiać kokosów, żeby zacząć oszczędzać. Zacząć można od drobnych kwot, wszak „nie od razu Kraków zbudowano". Odkładaj nawet niewielkie sumy, ale regularnie. Najważniejsze jest samo podjęcie decyzji, a potem dokładne trzymanie się ustalonego planu.

oszczędzanie dodano: 26.01.2015 11:44 | odpowiedz (1)

Jak można obniżyć koszty utrzymania domu?

Drobne oszczędności poczynione przy prowadzeniu i eksploatacji domu czy mieszkania w skali roku mogą urosnąć do znacznych sum. Warto zastanowić się, co można robić inaczej niż dotychczas, żeby obniżyć koszty.

koszty utrzymania dodano: 06.09.2014 16:01

Jak oszczędzać? Przykłady na dobre oszczędzanie

Oszczędzanie dla wielu osób kojarzy się z wieloma wyrzeczeniami, monotonnym odkładaniem każdego grosza i myśleniem, czy w tym miesiącu mogę wyjść ze znajomymi do kina lub teatru, czy muszę odłożyć kolejną złotówkę. Podpowiadamy, jak oszczędzać i jeszcze się tym cieszyć!

jak mieć oszczędności dodano: 03.05.2014 09:25 | odpowiedz (4)

Ile i jak oszczędzić na wodzie?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego ile wydajesz na wodę? Jak to policzysz, to okaże się, że dużo. Dowiedz się jak łatwo możesz zmniejszyć te wydatki.

cieknąca woda dodano: 05.11.2013 18:23

Jak TANIO przeżyć miesiąc? [CO JEŚĆ, GDZIE MIESZKAĆ]

Sposobów na tanie przeżycie miesiąca jest wiele! Jak mieszkać tanio? Jak wyjechać na tanie wakacje? Jak ograniczyć wydatki na jedzenie? Jak oszczędzić na książkach, gazetach, internecie? Oto garść praktycznych porad.

jak przeżyć dodano: 18.10.2013 10:34

Jak wycisnąć ostatnie resztki np. kremu lub pasty z tubki?

W oszczędnym domu nic się nie zmarnuje. Ta dewiza dotyczy nie tylko kuchni, ale i łazienki. Tam, w poręcznych zwykle opakowaniach marnować potrafią się kremy, pasty i peelingi. Można sobie z tym poradzić! Sprawdź, jak wycisnąć resztki z tubki.

aranżacja łazienki dodano: 19.05.2012 09:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Aneta Kopacz, reżyserka filmu nominowanego do Oscara?

Podczas gali rozdania najbardziej prestiżowej nagrody filmowej – Oscarów 2015 – Polska ...

jak oszczędzać szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak oszczędzać. Wszystko na temat jak oszczędzać na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.