porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak pić wódkę zgodnie z savoir-vivre?

Większość polskich spotkań towarzyskich zakrapiana jest wódką. Choć ten alkohol często gości na polskich stołach, wiele osób wciąż nie potrafi umiejętnie pić go pić. Jak konsumować wódkę, by się nie upić i nie stracić w oczach gospodarzy i gości?

alkohol dodano: 27.04.2016 15:45 | odpowiedz (8)

Jak poprawnie pić napoje alkoholowe? Proste zasady savoir-vivre'u

Picie napojów alkoholowych na eleganckich przyjęciach nie powinno odbywać się jak na luźnym towarzyskim spotkaniu. Podajemy proste zasady savoir-vivre'u dotyczące picia napojów alkoholowych podczas eleganckich imprez.

napoje alkoholowe dodano: 05.05.2016 13:49

Kac - w jaki sposób pić, aby uniknąć bólu głowy i nudności?

Co to jest kac i jak go uniknąć? Aby uniknąć kaca musimy wiedzieć, jaki alkohol mamy wypić, czym go należy popić oraz jakie posiłki spożywać, aby zabezpieczyć ścianki żołądka przed szkodliwym działaniem trunków. Przeczytaj, jakich zasad warto się trzymać w czasie zakrapianej imprezy, aby rano obudzić się bez koszmarnego bólu głowy i nudności.

alkohol dodano: 11.07.2016 15:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

jak pić alkohol szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak pić alkohol. Wszystko na temat jak pić alkohol na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.