porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oszczędzać na emeryturę?

Nasze emerytury będą o połowę niższe niż emerytury naszych rodziców i dziadków – alarmują analitycy, ale te ostrzeżenia zdają się nie docierać do Polaków. Aż 85% z nas nie oszczędza na starość w żadnej formie. Mówimy, jak podwyższyć wartość świadczenia i oszczędzać na emeryturę?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 14:49 | odpowiedz (1)

Emerytury - sposoby na podwyższenie emerytury

Oprócz corocznej waloryzacji, istnieją też inne sposoby na podwyższenie emerytury. Emeryt ma na przykład prawo starać się o przeliczenie świadczenia.

emerytury dodano: 19.05.2014 13:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

jak podwyższyć emeryturę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak podwyższyć emeryturę. Wszystko na temat jak podwyższyć emeryturę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.