porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oszczędzać na emeryturę?

Nasze emerytury będą o połowę niższe niż emerytury naszych rodziców i dziadków – alarmują analitycy, ale te ostrzeżenia zdają się nie docierać do Polaków. Aż 85% z nas nie oszczędza na starość w żadnej formie. Mówimy, jak podwyższyć wartość świadczenia i oszczędzać na emeryturę?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 14:49 | odpowiedz (1)

Emerytury - sposoby na podwyższenie emerytury

Oprócz corocznej waloryzacji, istnieją też inne sposoby na podwyższenie emerytury. Emeryt ma na przykład prawo starać się o przeliczenie świadczenia.

emerytury dodano: 19.05.2014 13:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

jak podwyższyć emeryturę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak podwyższyć emeryturę. Wszystko na temat jak podwyższyć emeryturę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.