porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Goście podczas wigilijnej kolacji: jak ich posadzić?

Poznaj zasady savoir vivre w wersji świątecznej. Dobra gospodyni czy gospodarz powinni starannie zaplanować, w jaki sposób usadzą swoich gości. Przypadkowe zajmowanie miejsc nie jest dobrym rozwiązaniem. Przez niedobrane sąsiedztwo można popsuć atmosferę całego świątecznego wieczoru.

Boże Narodzenie dodano: 02.12.2015 10:07

Rozmieszczenie gości przy stole: czym się kierować?

Podczas światecznych i karnawałowych przyjęć często musimy usadzić przy stole większą liczbę gości. Poznajmy najważniejsze zasady, jakimi należy się kierować.

rozmieszczenie gości dodano: 05.05.2016 15:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

jak posadzić gości szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak posadzić gości. Wszystko na temat jak posadzić gości na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.